Ziņas | Latvija | Atpūta


A.Deglava ielas kalns atvērts ziemas aktivitātēm

Šļūkšanai no kalna var izmantot šai aktivitātei paredzēto inventāru, bet ne tradicionālās ragavas. Šāds noteikums ir jāievēro, lai nodrošinātu gan savu, gan citu kalna apmeklētāju drošību. Tāpat jāievēro, ka kalns ir izmantojams tikai tajā vietā, kur tas ir norobežots ar speciālu nožogojumu. Kalnu ziemas aktivitātēm var izmantot laikā, kad tas klāts ar sniegu un gaisa temperatūra ir - 4 grādi vai zemāka. Kalna apsaimniekotāji aicina apmeklētājus ievērot minētos noteikumus, kā arī kalna uzraugu norādījumus.

Iekustini gurnus – pirmo reizi "Erotā" kubiešu dejas!

Jau februārī skaisti, šokolādes brūni augumi krāšņos tērpos virpuļos uz "EROTS 2019" skatuves un pat pašus konservatīvākos apmeklētājus ieraus enerģiski erotiskajos latīņamerikāņu mūzikas ritmos.

Piecas lietas, kas nodarbināja interneta lietotājus 90.gados

Ir grūti noticēt, ka jau ir pagājuši teju 20 gadi kopā ar internetu – tādu, kādu mēs to pazīstam šodien. Tomēr šķiet, ka tagadējās attīstītās lietojumprogrammas un servisi ir vairāku gaismas gadu attālumā no globālā tīmekļa satura pirmajiem neveiklajiem soļiem. Kurš vēl atceras, kā toreiz bija?

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienu 20. janvārī

Svētdien, 20. janvārī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas programmu "Dodamies iepazīt mūsu Latvijas sākumu!"

21. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu Jelgavā aizvadīs kino gaisotnē

Jelgavas pilsēta aicina no 8. līdz 10. februārim jau 21. reizi satikties vērienīgākajā ziemas notikumā Baltijā - Starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā. Festivāls notiks trīs vietās pilsētā: Pasta salā, Jāņa Čakstes bulvārī un Pils salā (Pilssalas ielā 1) . Gaidāmi arī populāru mūziķu koncerti, šovs uz ledus, radošās darbnīcas, tirdziņš un daudz kas cits.

Māksliniece Ilze Aulmane aicina bērnus uz radošo darbnīcu Kultūras pilī "Ziemeļblāzma"

Svētdien, 20. janvārī plkst. 11.00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks mākslinieces Ilzes Aulmanes radošā darbnīca bērniem.

Aptauja: Piektdaļa Latvijas iedzīvotāju turpmākam atvaļinājumam ārzemēs gatavi tērēt vairāk nekā iepriekš

Katrs piektais (22 %) Latvijas iedzīvotājs ar nodomu tuvākā gada laikā doties atpūtā uz ārzemēm šim mērķim gatavs tērēt vairāk, nekā tika iztērēts pēdējam atvaļinājumam ārpus valsts, liecina jaunākais "Latvia Tours Ceļojumu indekss". Tikmēr teju puse (48 %) iecerējuši atvēlēt tikpat daudz līdzekļu, bet 4 % - mazāk nekā iepriekš.

Distanču slēpošanas iespējas Daugavpilī

Daugavpilī, Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē ir sagatavota slēpošanas trase lieliem un maziem slēpotājiem.

11 noteikumi dažādās valstīs, par kuru neievērošanu draud naudas sods vai cietums

Nāvessods par narkotisko vielu transportēšanu, arests – par medikamentu ievešanu vai nepareizu tetovējumu, naudas sodi par visneiedomājamākajām ikdienišķām lietām – tik dažādi var būt iemesli, kas ceļotājiem var sagādāt liekas nepatikšanas.

Jaunās EHR radio šova Party Service klubu tūres lielā atklāšana notiks Siguldā!

Sestdien, 12.janvārī Siguldas klubā KAĶIS startēs jaunā – 2019.gada European Hit Radio jeb EHR populārā radio šova Party Service klubu tūre ar labi zināmo Latvijas dīdžeju un šī šova vadītāju [Ex] da Bass priekšgalā. Sākums plkst.22:00.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija