Ziņas | Latvija | Atpūta


Sēņotāju stāstu dienas Mores pagasta "Kalna Vaizuļos"

Siguldas novada, Mores pagasta "Kalna Vaizuļos" 15. augustā plkst. 10.00 un 16.00; 16. augustā plkst. 10.00 un 16.00 sēņotāji ar prasmēm stāstīt un klausīties, kā arī stāstnieki un klausītāji ar interesi par sēņošanu aicināti piedalīties Sēņotāju stāstu dienās.

Foto-orientēšanās spēlei "Pa Hekeļa pēdām" Daugavpils cietoksnī

2020. gada 22. augustā Daugavpils cietoksnī tiks atzīmēta cietokšņa plāna apstiprināšanas 210. gadadiena. Pasākuma ietvaros tiks organizēta foto-orientēšanās spēle "Pa Hekeļa pēdām" pa Daugavpils cietoksni.

"Tiekamies Tukumā" koncertos, gaisa balonu festivālā Kandavā un Šlokenbekas muižas svētkos!

Šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē turpinās "Tiekamies Tukumā" vasaras notikumu cikls, kura ietvaros šoreiz tiek piedāvāti divi burvīgi koncerti un brīvdabas kino, kā arī motosporta pasākums asāku sajūtu cienītājiem. Vēl aicinām svinēt vasaru gaisa balonu un grilēšanas festivālā Kandavā, Muižas svētkos Šlokenbekā, kā arī atzīmēt Māras dienu latviskās tradīcijās Pastariņa muzejā.

Improvizēta piknika laikā izmēģinās atjaunotās Mežaparka Lielās estrādes akustiku

Sestdien, 15. augustā, no plkst.14.00 līdz 20.00 Mežaparka Lielajā estrādē Rīgas svētku ietvaros notiks improvizēts pikniks, kura laikā iedzīvotājiem būs iespēja pārliecināties par jaunās estrādes akustiku.

Rudens vēstneses – gladiolas – izstādē Dabas muzejā

No 12. līdz 16. augustam Latvijas Dabas muzejā norisināsies izstāde "Gladiolas 2020". Tajā būs apskatāmas vairāk nekā 100 ziedu šķirnes un to hibrīdi visās varavīksnes krāsās, kurus apmeklētāju vērtējumam sniegs Latvijas gladiolu selekcionāri un audzētāji.

Rīgas svētkos būs iespēja baudīt daudzveidīgus koncertus

Šogad Rīgas svētkos līdztekus citām norisēm, iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja baudīt daudzveidīgus koncertus, kas klausītājiem būs pieejami kultūras centros, pagalmos, parkos, ielās un laukumos gan pilsētas centrā, gan apkaimēs. Vairākos koncertos ieeja ar bezmaksas ielūgumiem vai iepriekšēju pieteikšanos, informācija par to pieejama mājas lapā www.rigassvetki.lv.

Šajā nedēļas nogalē Tērbatas ielā notiks urbānā joga, prāta spēļu turnīrs un aktivitātes bērniem

Šajā nedēļas nogalē, jau no piektdienas vakara, Tērbatas vasaras ielā un Vidzemes tirgū varēs izbaudīt dažādas neliela mēroga aktivitātes. Piedaloties tajās, Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un parūpēties par savu drošību – izmantot lietotni "Apturi Covid", ievērot divu metru distanci un nedoties tajās vietās, kur gadījuma veidā veidojas īslaicīgs sablīvējums. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti regulāri mazgāt rokas un izmantot pie saulessargiem izvietotos dezinfekcijas līdzekļus.

, Tukuma pašvaldības kultūras iestādes sadarbībā ar draugiem piedāvā atpūtas brīvdabas pasākumu ciklu Tiekamies Tukumā

Lai krāsotu šī gada vasaru, iepriecinātu Tukuma pilsētas un novada iedzīvotājus un viesus, Tukuma pašvaldības kultūras iestādes sadarbībā ar draugiem piedāvā kultūras, mākslas un aktīvās atpūtas brīvdabas pasākumu ciklu Tiekamies Tukumā. Pasākumi norisināsies 1. jūlija līdz 31. augustam, un interesanti būs ikvienam: gan aktīvajam, gan čilotājam, klasiskās un modernās kultūras piekritējam, lieliem un maziem.

Galvaspilsētas dzimšanas dienu – Rīgas svētkus – šogad atzīmēs no 14. līdz 16. augustam

Galvaspilsētas dzimšanas dienu, kā katru gadu, atzīmēs ar Rīgas svētkiem. Šogad svētkos rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti doties nesteidzīgās pastaigās, iepazīstot savu Rīgu, apmeklējot pilsētas dažādās apkaimes, tiekoties ar iemīļotiem skatuves māksliniekiem, kopā ar draugiem ejot ekskursijās, baudot galvaspilsētas restorānu un kafejnīcu viesmīlību, kā arī piedaloties sporta aktivitātēs.

Sestdienas vakari Dubrovina parkā

No sestdienas, 25.jūlija, Daugavpilī, Dubrovina parkā savu skanējumu uzsāk jauns koncertu cikls "Sestdienas vakari Dubrovina parkā", kas turpināsies līdz pat 29.augustam.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums