Ziņas | Latvija | Atpūta


Slēgta Cenu tīreļa purva laipa un skatu torņi

SIA "Rīgas meži" apmeklētājiem slēgusi Cenu tīreļa purva laipu un skatu torņus. Sākot ar 2020. gada 1.aprīli slēgts arī Bumbukalniņa skatu tornis. Tāpat "Rīgas meži" lūdz neizmantot Dabas parka "Piejūra" teritorijā izveidotos aktīvās atpūtas elementus, jo tie netiek dezinficēti. Uzņēmums aicina ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 vīrusa izplatības apturēšanai.

Aktuālā informācija par Daugavpils tūrisma objektu, kultūras un aktīvās atpūtas iestāžu darba laika un pasākumu norises

Aktuālā informācija par Daugavpils tūrisma objektu, kultūras un aktīvās atpūtas iestāžu darba laika un pasākumu norises izmaiņām

Saskaņā ar Ministru Kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu un pamatojoties uz Daugavpils pilsētas domes rīkojumu par ārkārtas situāciju par vīrusa COVID-19 izplatīšanos, tiek mainīti darba laiki Daugavpils tūrisma objektos, kultūras un aktīvās atpūtas iestādēs. (Informācija tiks papildināta)

NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ

NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ
2020. gada 13. - 15. marts

Pēdējā februāra nedēļas nogale Tukuma pusē

Šonedēļ nedēļas nogales pasākumi sākas jau ceturtdien, kad interesentiem ir iespēja Jaunpilī piedalīties sarunās par dārza pasauli un radīt savu rozi, bet vakarā Slampē baudīt sirsnīgu Teātra Tenoru koncertu. Piektdienas vakarā mūspusē varēsiet baudīt vīna vakaru, bet brīvdienās lustīgu tautas deju koncertu, pēdējo sveču liešanas un šokolādes radošo darbnīcu, kā arī, izvēloties sev piemērotāko vietu, noskatīties filmu "Klases salidojums 2" vai doties pārgājienā pa mistisko Raganu purvu.

NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ

NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ
2020. gada 28.februāris - 1. marts

Pasākumā ģimenēm ar bērniem Dabas muzejā stāstīs par ūdens iemītniekiem

Ģimenes ar bērniem sestdien, 29. februārī, aicina apmeklēt Latvijas Dabas muzeju, kur no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks pasākums "Zivju dzenītis un viņa kaimiņi mitrājos". Kopā ar muzeja speciālistiem jaunie dabas pētnieki pildīs uzdevumu grāmatiņu un iesaistīsies citās aktivitātēs.

"Plašajā Masļeņicā" piedalīsies arī Šmakovkas muzejs

Šī gada 29. februārī plkst. 12.00 Daugavpilī, Vienības laukumā, notiks pasākums "Plašā Masļeņica". Pavadot ziemu, ikviens tiek aicināts jautri nosvinēt šos krāšņos svētkus un uzkrāt spēkus ne tikai pirms Lielā gavēņa, bet arī pirms pavasara darbiem.

Astoņi Eiropā atzīti galamērķi tepat Lietuvā, kas pārsteigs pat tos, kuri visu ir redzējuši

Pilsēta, ko sauc par Debesu krastiem un kuru ieskauj gandrīz 300 ezeri, bezgalīgi horizonti ar visā Eiropā aizsargājamo putnu ligzdošanas vietām un 18. gadsimta muižas teritorijā izveidotas fizioterapijas klīnikas - visi šie neparastie tūristu apskates objekti ir atrodami tepat netālu Lietuvā. Unikālas vietas, kas gatavas sniegt neaizmirstamu ceļojuma pieredzi, gaida ikvienu un spēs pārsteigt pat tos, kuri uzskata, ka ir redzējuši gandrīz visu.

Saldus jaunais naktsklubs HOT CLUB ir gatavs februāra iespaidīgākajai ballītei!

Sestdien, 29.februārī, Saldus jaunais klubs HOT CLUB uzņems populārā European Hit Radio jeb EHR radio šova Party Service ekskluzīvo klubu tūri ar Latvijā un ārpus tās robežām zināmo dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Īpašo viesu statusā būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs, kā arī konkursu X Faktors un Supernova dalībnieki Alise Haijima un Aivo Oskis!

29. februārī aicina pievienoties pārgājienam Tērvetē

Šo sestdien 29. februārī Tērvetes dabas parkā norisināsies "Ziemas pārgājiens: Tērvete ar Gjensidige", piedāvājot maršrutus 15, 24 vai 32 kilometru garumā. Pārgājiena dalībnieki varēs aplūkot Tērvetes koka pili, Gulbja ezeru, apskatīt koka skulptūrās atdzīvinātos rakstnieces Annas Brigaderes pasaku personāžus, kā arī uzkāpt vienā no augstākajiem koka skatu torņiem Latvijā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi