Ziņas | Latvija | Atpūta


Koncertzālē "Cēsis" darbu atsāk kino

No ceturtdienas, 28. maija, pēc divu mēnešu pārtraukuma Koncertzālē "Cēsis" darbu atsāks Kino "Cēsis". Ievērojot noteiktos drošības pasākumus, cēsniekiem un pilsētas viesiem ekskluzīvos seansos Lielajā zālē atkal būs iespēja vērot filmas uz lielā ekrāna. Repertuārā gan multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem, gan filmas labas izklaides cienītājiem, gan kas īpašs kino gardēžiem. Apmeklētāju skaits seansos ierobežots – līdz 25 cilvēkiem.

Atceltas lielākās skolēnu sporta un prāta spēles – "ZZ Čempionāts". Tā vietā – tiešsaistes sacensības dabā

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī un tās noteiktos ierobežojumus, šogad izpaliks "ZZ Čempionāta" fināls, kurš būtu noritējis jau 14. gadu un kurā katru gadu piedalās aptuveni 15 000 dalībnieku. Tā vietā "ZZ Čempionāta" organizētājs "Tele2" šo sestdien, 30. maijā, rīkos tiešsaistes sacensības ģimenēm, aicinot tās doties dabā, līdzi ņemot viedtelefonus, lai varētu ne tikai baudīt apkārtējo dabu, bet arī pārbaudīt savas zināšanas dažādās jomās. Dalība sacensības ir bez maksas, bet galvenā balva – divriteņi visai ģimenei.

Sieru pasaules maigākā garša: svaigie sieri

Mūsdienās Francijā vien tiek ražoti vairāk nekā 400 dažādu veidu sieri: no mīksta un svaiga līdz vairākus gadus izturētiem. Visā pasaulē to ir vēl daudz, daudz vairāk. Šajā hierarhijā vienkāršākie un maigākie ir svaigie sieri, kas ir visu citu siera veidu pamats. Tos lielākoties var ēst vai nu uzreiz pēc pagatavošanas vai dažu stundu laikā. Viens no slavenākajiem svaigajiem sieriem ir mocarella. Rimi Gardēde Signe Meirāne piedāvā divas interesantas receptes, kurās izmantots mocarellas siers.

Daugavpils informācijas centrs atsāk apmeklētāju apkalpošanu klātienē

Sākot ar 2020. gada 16. maiju Daugavpils Tūrisma informācijas centrs tiek atvērts apmeklētājiem. Ievērojot ārkārtas situācijas laikā noteiktās prasības TIC telpās vienlaicīgi uzturēties drīkstēs līdz 3 apmeklētājiem ievērojot noteikto 2 metru distanci.
Šobrīd būs iespējams pieteikt arī pastaigu ekskursijas pa pilsētu gida pavadībā grupām līdz 10 cilvēkiem lietojot sejas maskas.

"Apollo Kino" atvērs jaunu kinoteātrī tirdzniecības centrā "Rīga Plaza"

Paplašinot savu darbību, Baltijas vadošais kinoteātris "Apollo Kino" jau šoruden atvērs otro kinoteātri Rīgā – tirdzniecības centrā "Rīga Plaza". Jaunās kino zāles tiks aprīkotas ar inovatīvām tehnoloģijām – Barco 4K lāzerprojektoriem un jaudīgo Dolby Atmos skaņas sistēmu. Ikviens kino cienītājs varēs baudīt augstas kvalitātes attēlu un daudzdimensiju skaņu.

Pirmoreiz Latvijā - bezmaksas smieklu joga tiešsaistē

Laikā, kad veselība un tās uzlabošana ir prioritāte, un mūsu dzīvēs valda daudz nopietnības un atbildības, "Dobeles dzirnavnieks" piedāvā iespēju jebkuram Latvijas iedzīvotājam bez maksas ne vien stiprināt veselību, bet arī izjust prieku un kopības sajūtu – bezmaksas online smieklu jogas nodarbības.

Līdz ar ārkārtējās situācijas un lidojumu aizliegumu atcelšanu TEZ TOUR plāno nekavējoties atsākt ceļojumu nodrošināšanu

Latvijas vadošais tūrisma operators TEZ TOUR pēc ārkārtējās situācijas un starptautisko lidojumu aizlieguma atcelšanas plāno nekavējoties atsākt ceļojumus uz galamērķiem, kurp tas būs iespējams.

Vitenbergs: jārod specifiski atbalsta risinājumi visiem tūrisma nozares uzņēmumiem

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs šodien, 30. aprīlī, tikās ar tūrisma nozares – viesmīlības un ēdināšanas sektora, kā arī tūrisma operatoru un lauku tūrisma - uzņēmēju pārstāvjiem, pārrunāja izveidojušos situāciju nozarē, apzināja uzņēmēju viedokli par potenciālo nozares darbības atsākšanos un nepieciešamajiem atbalsta pasākumiem.

Šefpavāra Džeimija Olivera ieteikumi, kā gudri izmantot pārtikas produktus, kas jau ir mājās

Laikā, kad lielākā daļa cilvēku visas maltītes gatavo mājās, britu šefpavārs Džeimijs Olivers pievienojas aicinājumam #paliecmājās un rosina cilvēkus būt atbildīgiem un veikalus apmeklēt pēc iespējas retāk.

Eksperts: Tūrisma nozares mājasdarbs, lai atgūtos pēc krīzes

Eiropas Savienības dalībvalstīs pēdējās nedēļas laikā ekonomikas tēma aktīvi tiek diskutēta politiskajā dienaskārtībā un dalībvalstis sāk meklēt risinājumus, kā mīkstināt esošos ierobežojumus un atjaunot ekonomiku.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums