Ziņas | Latvija | Atpūta


5 pārgājieni gar jūru iesācējiem un izturīgajiem

Tik populāros pārgājienus gar jūru iecienījuši gan jautru kompāniju cienītāji, gan cilvēki, kuri vēlas vienatnē pārdomāt dzīvi. Šī demokrātiskā nodarbe ir pa spēkam pat iesācējiem, kuri dienā nemanot nosoļo līdz pat 20 kilometriem, Liepājas pusē pārliecinājusies Nīcas novada viesnīcas "Jūrnieka ligzda" vadītāja Liene Šalte.

Aicina uz pavasara saulgriežu pasākumiem Rīgā

Sagaidot Pavasara saulgriežus Rīgā, folkloras kopas aicina iedzīvotājus uz Lielās dienas svinībām Arkādijas parkā, Līvu laukumā un Kultūras centrā "Ritums". Svinību laikā ikvienam būs iespēja iepazīt un līdzdarboties tradicionālajos pavasara atnākšanas rituālos – saullēkta sagaidīšanā, kopīgā dziesmu dziedāšanā, šūpoļu pušķošanā, olu krāsošanā un ripināšanā, kā arī spēlēs un rotaļās.

Cēsīs uzstāsies amerikāņu avant-popa māksliniece Kelsija Lu

Sestdien, 16. martā, Koncertzāles "Cēsis" Ambiente skatuve_TĪRKULTŪRA Balto sesiju ietvaros ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies spilgtā popmūzikas personība, čelliste un dziedātāja Kelsija Lu. Koncerta viesi būs latviešu jaunā un daudzsološā grupa EZERI.

Sieviešu dienas pasākumi Tukuma pusē

Gada sievišķīgākajā dienā, kad gaisā virmo vieglums un ziedu smarža, arī Tukuma pusē dāmām sarūpēti dažnedažādi pasākumi - gan koncerti un izrādes, gan dzejas lasījumi un degustācijas.

PARTY SERVICE ON TOUR 2019 šonedēļ piestās jaunajā Saldus klubā BANKA!

Sestdien, 9.martā populārā EHR radio šova Party Service šī gada klubu tūre viesosies jaunajā Saldus klubā BANKA (Rīgas iela 9). Šis būs tūres sestais pasākums, kas nozīmē, ka tūre būs tieši pusē. Īpašā viesa statusā PARTY SERVICE ON TOUR 2019 Saldus ballītē būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs.

Aptauja: 66 % ceļotāju cenšas izvairīties no teroraktu un dabas katastrofu skartajām zonām

Vairums (66 %) Latvijas iedzīvotāju, izvēloties ceļojuma galamērķi, cenšas izvairīties no tādiem reģioniem, kur notiek terorakti vai dabas katastrofas, liecina jaunākais "Latvia Tours Ceļojumu indekss". Savukārt katrs piektais (20 %) uzskata, ka uz viņu šādā informācija neattiecas.

"Lielais dzintars" atklāj pavasara – vasaras ekskursiju sezonu

Tuvojoties pavasarim, Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" aicina iepazīt koncertzāles aizkulises aizraujošās ekskursijās. Pirmā šī gada pavasara ekskursija zinoša gida vadībā notiks svētdien, 3. martā, pulksten 13.00. Turpmāk ekskursanti gaidīti 24. martā, 14., 22. un 28. aprīlī, kā arī visās nākamajās maija, jūnija, jūlija un augusta svētdienās.

Daugavpils aicina uz Masļeņicas svētkiem

Šī gada 9. martā plkst. 12.00 Daugavpilī, Vienības laukumā, notiks tradicionālā Masļeņicas svinēšana. Pavadot ziemu, ikviens tiek aicināts jautri nosvinēt šos krāšņus svētkus.

Tūrisma statistika 2018. gadā - pieaugums par 10%

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) ir apkopojis statistikas datus par tūrisma attīstību pilsētā 2018. gadā. Pagājušā vasara un arī rudens mūs lutināja ar brīnišķīgiem laika apstākļiem, kas pozitīvi atsaucās arī uz tūrisma nozari.

Aptauja: Puse iedzīvotāju atpūtai ārpus Latvijas speciāli krāj naudu

Puse (49 %) Latvijas iedzīvotāju ieplānotajam atvaļinājumam ārvalstīs speciāli krāj naudu, liecina jaunākais "Latvia Tours Ceļojumu indekss". Liela daļa atpūtnieku (39 %) ceļojuma izmaksas sedz no rīcībā esošiem līdzekļiem, tos speciāli nekrājot, bet katram septītajam (15 %) atpūtas ceļojuma izmaksas sedz kāds cits.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli