Ziņas | Latvija | Atpūta


3. ceturksnī pieaudzis viesu skaits no kaimiņvalstīm

Rīga, 14.11.2019.
2019. gada 3. ceturksnī Latvijas tūristu mītnēs apkalpoti 1,03 milj. ārvalstu un vietējo viesu, kas ir par 0,5 % vairāk nekā 2018. gada 3. ceturksnī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, viesu pavadīto nakšu skaits audzis par 1,5 % un sasniedzis 1,98 milj. Vidējais viesu uzturēšanās ilgums tūristu mītnēs bija 2 naktis. 2019. gada deviņos mēnešos Latvijas tūristu mītnēs uzņemti 2,27 miljoni viesu, no tiem 1,56 milj. no ārvalstīm.

Latvijas svētku nedēļa Tukumā un apkārtnē

Ar svētku koncertiem un pasākumiem, kas rada un īpaši uzsver Latvijas patriotisko sajūtu un piederību Latvijai, arī Tukumā un tā apkārtnē tiks atzīmēta Latvijas dzimšanas diena.

Informācija par Daugavpils tūrisma un atpūtas objektu darba laiki 17. un 18. novembrī

DAUGAVPILS TŪRISMA UN ATPŪTAS OBJEKTU DARBA LAIKS 
VALSTS SVĒTKOS

18. novembra svētku koncertā varonība un vīrišķība savīsies ar rūpēm un sievišķīgo spēku

Atzīmējot Latvijas Neatkarības proklamēšanas 101. gadadienu, 18. novembrī pulksten 17.00 pie koncertzāles "Lielais dzintars" norisināsies īpašs svētku koncerts, kurā simboliski drosme un varonība savīsies kopā ar mīlestību un pašaizliedzību.

18. novembrī Kultūras centrā "Iļģuciems" notiks svētku koncerts. Ieeja bez maksas

18. novembrī plkst. 18.00 Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems" norisināsies Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltīts koncerts "Starp notīm Latvija".

7 interesanti fakti par Santa Klausu un viņa biroju Lapzemē

Bērni Latvijā tic, ka Santa Klaus noteikti Ziemassvētku vakarā atstās dāvanu zem eglītes, bet daudzi izmanto arī iespēju viņu satikt Lapzemē. Tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts pēc ledus tējas baudīšanas kopā ar Santa Klausu dalās atziņās par šī pasaulē populārākā personāža rašanos un realitāti mūsdienās.

Bērnu rīts "Runča pasakas" muzejā "Rīgas Jūgendstila muzejs"

Svētdien, 10. novembrī, plkst. 12.00 muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina ģimenes ar bērniem uz Kārļa Skalbes daiļradei veltītu bērnu rīta pasākumu "Runča pasakas". Muzeja runcis Alberts gaidīs ciemos bērnus ar vecākiem, lai kopā ar aktieriem Unu Eglīti un Mārtiņu Gaili ielūkotos K. Skalbes pasakās un ēnu teātrī izdzīvotu stāstu par pirtnieku Ansi un vērdiņu.

NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ 2019. gada 8. - 10. novembris

Latvijas valsts svētkiem veltīti pasākumi Daugavpilī

Mārtiņdienas un Lāčplēša dienas svinēšana Tukuma pusē

Nedēļas nogalē, kad jūtama gada patriotiskāko svētku tuvošanās, Tukumā un tā apkārtnē sarūpēti gan koncerti un radošo darbnīcu piedāvājumi, gan arī Mārtiņdienas svinības ar pasākumiem Lapmežciemā un vēlbrokastīm kādā restorānā Ķemeru nacionālajā parkā. Lāčplēša dienā visi tiek aicināti uz svinīgiem pasākumiem un svētku gājienu gan pilsētā, gan lielākajos pagastu centros. Šogad šajā dienā tiks pasniegta arī Žaņa Katlapa balva diviem izciliem latviešu aktieriem.

Postfolkloras grupa "Dārdi" aicina uz albuma prezentācijas koncertu

Ceturtdien, 7. novembrī, Rīgas Valmiermuižas alus vēstniecībā notiks postfolkloras grupas "Dārdi" jaunā albuma "Stipri Vārdi" prezentācijas koncerts. Albumā tiek izmantoti gadu simteņos vairākkārt izskanējuši tautas dziesmu vārdi, tā simboliski veidojot atsauci uz jaunā albuma nosaukumu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli