Jau šo sestdien pie t/c Alfa Rīgas rogaininga sezonas noslēgums


Starts public. foto
Sestdien, 9.novembrī, pie t/c "Alfa", stāvlaukumā uz Šmerļa ielas pusi, starts tiks dots divpadsmitajam Rīgas rogainingam. Pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Šoreiz maršruti izstrādāti Better4U 2h, Alfa 4h, un Garmin 6h distancēm, kā arī Isostar 14-16km rogaininga skrējienam.

Dalībnieki distancē dosies dažādos laikos – pulksten 11 starts tiks dots sešu stundu distances komandām, pulksten 12 – četru stundu komandām ALFA (4h distance), bet pulksten 13 starta šāvienu izdzirdēs divu stundu komandas, rogaininga pastaigas un rogaininga 14 līdz 16 kilometru skrējiena dalībnieki.

Bērniem būs sarūpēta bezmaksas pastaiga ar aizraujošiem kontrolpunktu meklēšanas uzdevumiem un balvām. Odziņa ir saplānot savu maršrutu tā, lai 2, 4 vai 6 stundās savāktu pēc iespējas vairāk punktu.

“Atbalstot komandu orientēšanās sportu, mēs varam veicināt vietējās kopienas saliedētību un apkaimē esošo objektu iepazīšanu veselīgā un aizraujošā veidā. Rīgas rudens rogainings ir iespēja lieliski pavadīt brīvo laiku kopā ar draugiem vai ģimeni brīvā dabā, nedodoties tālu prom ārpus pilsētas. Aicinām piedalīties pasākumā un iepazīt Alfas četru stundu distanci!” aicina t/c Alfa vadītāja Liene Apine.

Šoreiz rogaininga dalībnieki varēs iepazīt Juglas, Šmerļa un Pļavnieku mežus, nonākt līdz pat lielākajai termoelektrostacijai Latvijā, TEC-2 un Ulbrokai. Rīgas rogaininga karte veidota tā, lai dalībnieki varētu orientēties arī pa ceļiem, ielām un ēkām – līdzīgi, kā tas ir, izmantojot populārās navigācijas aplikācijas Waze vai Google maps.

“Esam pārliecināti, ka dalībnieki nonāks pie tāda paša secinājuma kā mēs, ka Rīga ir daudz lielāka, skaistāka un interesantāka, nekā šķitis līdz šim,” tā sacensību jaunumus komentē sacensību vadītājs Jānis Vanags.

Rogainings ir Austrālijā radies komandu orientēšanās sporta veids, kura nosaukums izveidojies no trīs sporta veida izgudrotāju vārdu savienošanas. Rogaininga distancēs dalība notiek komandās no 2 līdz 4 dalībniekiem, un nozīmīgākā atšķirība no klasiskās orientēšanās ir iespēja rogainingā katrai komandai pašai izvēlēties distances garumu un maršrutu, vācot kontrolpunktus ar dažādām vērtībām.

Vairāk par sacensībām un reģistrēšanos uzzini internetvietnē www.rigasrogainings.lv.

Aicinām piedalīties un uzzināt, kāpēc Biķernieku trases līkumu nosaukumi ir “Ģenerālis”, “Smilšu kalns”, “Raganu katls”!

 

Nords Porter Novelli
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums