Volejbola pavasaris iesākas ar vīriešu izlases startu CEV Eiropas volejbola Zelta līgā


public. foto
Šodien Latvijas Volejbola federācijas (LVF) organizētajā preses konferencē tika prezentēti vīriešu izlases vasaras plāni, kā arī svinīgi noslēgta sadarbība ar autolīzinga kompāniju MOGO par atbalstu Latvijas vīriešu volejbola izlasei.

Preses konferenci iesāka LVF prezidents Jānis Buks: “Pēc katras ziemas nāk pavasaris, un simboliski varu teikt, ka Latvijas volejbolā tāds ir iestājies. Esam sakārtojuši dažādus iekšējos juridiskos jautājumus saistībā ar lēmumu caurspīdīgumu federācijā, un ir pieliktas lielas pūles, lai Latvijas volejbola dzīve kļūtu daudz neatkarīgāka no valsts finansējuma. Šodien ar lepnumu varu prezentēt pirmos vīriešu izlases atbalstītājus – autolīzinga kompāniju MOGO kā ģenerālsponsoru un LNK Group kā Zelta sponsoru. Un tādi būs vēl!


public. foto

Krišjānis Znotiņš, MOGO Latvija vadītājs: “Kā ātram un dinamiskam uzņēmumam mums patīk Volejbola federācijas vīzija, ka jābūt trim lietām – ambīcijām, ko LVF apliecina ar startu Zelta līgā, sporta veida popularizēšanai reģionos, jo Latvija nav tikai Rīga, un volejbolistu vēlme izvērst darbību reģionos ir saistoša arī mums kā uzņēmumam. Trešā, visbūtiskākā lieta – ilgtspējība. Veidot volejbolu par ģimenēm draudzīgāko sporta veidu – tā, mūsuprāt, būs veiksme ilgtermiņā. Mums nebija ilgi jādomā, ka vēlamies stāties uz starta līnijas ar šādu organizāciju!”

LVF ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis: “Mūsu tuvākās nākotnes sportiskais mērķis viennozīmīgi ir kvalificēšanās 2021. gada Eiropas čempionāta finālturnīram. Divu gadu sadarbības līgums ar MOGO un izlases starts Zelta līgā gan šogad, gan nākamajā gadā ir daļa no ceļa uz šo mērķi. Tāpat esam sākuši sadarbību ar VENDEN un MyFitness.”

Latvijas vīriešu volejbola izlases galvenais treneris Avo Kēls savā uzrunā ieskicēja gaidāmos Latvijas izlases pretiniekus, kā arī pauda apmierinātību ar aizvadīto sagatavošanās posmu. “Šīs vasaras izlases komplektācija man bija liela izšķiršanās. Ņemot vērā, ka šogad starts ir tikai Zelta līgā, pieņēmu lēmumu dot iespēju tuvākajiem rezervistiem un spēlētājiem, kas nekad valsts izlasē nav spēlējuši. Mums jāizdara viss, lai nākamgad Latvijas izlase izcili nostartētu Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, vienlaikus neaizmirstot par jauno spēlētāju attīstību,” piebilda Avo Kēls.

Izlases spēlētājs Toms Švans pauda gandarījumu par aizvadīto treniņprocesu un apsolīja kārtīgu cīņu Zelta līgas spēlēs, bet Atvars Ozoliņš, atskatoties uz pārbaudes spēlēm ar Baltkrieviju, atzīmēja kopīgas gatavošanās svarīgumu, kā nedaudz pietrūcis pārbaudes spēlēs ar Baltkrieviju, jo vairāki spēlētāji izlasei pievienojās tikai neilgi pirms pārbaudes spēlēm.

Preses konferences noslēgumā tika apstiprināts, ka Latvijas izlase CEV Eiropas volejbola Zelta līgas spēles aizvadīs Rīgā, Daugavas Sporta namā. Biļetes var iegādāties federācijas mājaslapā: www.volejbols.lv

Latvijas Volejbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli