Trešdiena – uzmanības centrā GBP

Naktī tika publiskoti Japānas ceturkšņa IKP rādītāji, tie atbilda analītiķu prognozēm. Rādītāji nokrita no 1.6% uz -1.7%. Būtiskas svārstības valūtas pārī USDJPY tas neradīja.

Dienas pirmajā pusē jāpievērš liela uzmanība Lielbritānijas ziņām, kur tiek publicēts jūlija bezdarba līmenis, Anglijas bankas vēstule par inflāciju un Anglijas Bankas priekšsēdētājs Marks Karnijs uzstāsies ar runu. Šo notikumu iespaidā var rasties svārstības GBPUSD valūtu pārī.

Dienas otrajā pusē tiek gaidītas ziņas no Amerikas. Tiks publicēts preču un materiālu krājumi par jūlija mēnesi un FOMC biedra Dadleja runa.

Valūtu tirgus apskats.

 

Valūtu pāris EURUSD turpina atrasties 16 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgākā dienas pretestības līmeņa, kotējuma 1.3355 robežas. Dienas laikā var tikt novērota arī turpmāka šī līmeņa testēšana.  Ja pāris dienas beigās caursitīs šo līmeni, tad ir gaidāma turpmāka pāra krišana, pat  līdz kotējumam 1.3120, kas ir nākamais nozīmīgais atbalsta līmenis.

Valūtu pāris USDJPY staigā pa horizontālu kanālu 165 punktu lielumā. Valūtu pāris atrodas 54 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā pretestības līmeņa, kotējumā 102.82 robežās. Dienas laikā valūtu pāra vērtība var turpināt augt līdz kotējuma līmenim 102.41.

Valūtu pāris GBPUSD ir 110 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 1.6710. Pāris ir uzsācis augšupejošu kustību.  Dienas laikā ir sagaidāma turpmāka valūtas pāra vērtības kāpšana pat līdz kotējumam 1.6861.

Valūtu pāris AUDUSD ir 75 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 0.9220, kas ir bijis zemākais līmenis kopš maija beigām. Dienas laikā ir sagaidāma valūtas pāra vērtības krišana.

Zelta vērtība šobrīd ir 1309 ASV dolāri par Trojas unci.

Fondu tirgu apskats

 

ASV fondu indeksi otrdien aizvadīja negatīvu tirgošanās sesiju, vidēji noslēdzoties ar 0.1% vērtību kritumu. Straujākais kāpums tika novērots

Global Dow indeksam, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 0.08% vērtība pieaugumu. Savukārt vissliktākos rezultātus sniedza  Nasdaq  indekss , kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 0.28% vērtības kritumu.

Straujās akciju vērtību kāpums tika novērots kompānijai  Microsoft Corp. Kompānijas akciju vērtība palielinājās par 0.74% līdz 43.52 ASV dolāriem. Toties straujākais akciju cenu kritums, tika novērots United Technologies Corp, kuras akciju vērtība samazinājās par 0.77% līdz 104.91 ASV dolāriem.

Āzijas fondu indeksi lielākoties šorīt ir ar vērtību kāpumiem. Straujākais pieaugums tika novērots Nikkei 225 indeksam, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 0.35% vērtību pieaugumu. Savukārt lielākais kritums tika novērots Shanghai indeksam, kurš noslēdzās ar 0.16% vērtības samazinājumu.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar kāpumiem un kritumiem. Lielbritānijas FTSE 100 indekss sesijas sākumā atvērās ar 0.13% vērtību kāpumu; Vācijas DAX indekss -  ar 1.22% vērtību kritumu, bet Francijas CAC 40 – ar 0.67% kāpumu.

Biržas naftas cena ir samazinājusies par 0.18% sasniedzot vērtību 97.20 ASV dolāri par vienu barelu.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums