Karaliskais Improvizācijas teātris ar izrādi "Humors nobāl" priecēs liepājniekus!

Pēc Lielās Talkas nepieciešama karaliska atpūta. Tāpēc 26.aprīlī, plkst.19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē Latvijas labākā komiķa un improvizatora Jāņa Skuteļa vadībā liepājniekus ar izrādi "Humors nobāl" priecēs Karaliskais Improvizācijas teātris.

Jau zinām, ka improvizācijas teātrī pavisam nav klasiskā teātra noteikumi, likumi un prasības. Improvizācijas teātrī skatītājs ir galvenais izrādes noteicējs, nosakot izrādes saturu, virzību un noskaņojumu. Un, kā zināms, mums ir karaliska publika, kurai mēs ļaujam izvēlēties, ko viņi vēlās redzēt. Nepretendējot uz mākslu (kas Latvijā jau ir plaši pārstāvēta), vēlamies kaut uz brīdi skatītāju izraut no ikdienas rutīnas un iesaistīt radītpriekā.

Izrāde „Humors nobāl” sastāv no īsiem un dažādiem hronometrāžas skečiem, turklāt viens no otra tie ir atšķirīgi pēc uzbūves. Saturiski - nekā smaga, vienkārši rēcīgi.

Liepājas viesizrādē skatītājus priecēs tādi Karaliskā Improvizācijas teātra dalībnieki kā Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Ēriks Palkavnieks, Katrīna Albuže un Valters Osis.

Tiekamies 26. aprīlī Liepājā, jo kā teikuši seni Liepājas jokdari – met joku vējā, kad nāks atpakaļ, tad būs vēl jautrāk!

Biļetes uz Liepājas viesizrādi var iegādāties «Biļešu serviss» kasēs un arī šeit: http://bit.ly/HumorsLiepājā

Vairāk informācijas: www.karaliskais.com un https://www.facebook.com/Karaliskais.

Karaliskais Improvizācijas teātris
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums