Postfolkloras grupa "Dārdi" aicina uz albuma prezentācijas koncertu


Dārdi_Publicitāte
Ceturtdien, 7. novembrī, Rīgas Valmiermuižas alus vēstniecībā notiks postfolkloras grupas "Dārdi" jaunā albuma "Stipri Vārdi" prezentācijas koncerts. Albumā tiek izmantoti gadu simteņos vairākkārt izskanējuši tautas dziesmu vārdi, tā simboliski veidojot atsauci uz jaunā albuma nosaukumu.

„Tur ir mūsu visu stāsts, kopā piedzīvots un katram atsevišķi sevī iznests. Esam bijuši bezbēdīgi, dauzonīgi, jauni un pavisam jauni, esam šo to atklājuši, pieredzējuši, secinājuši, esam ieraudzījuši tālāk un sapratuši kaut ko mazliet vairāk. Esam auguši kā pupu ziedi pret debesīm, tiekdamies pēc gaismas, nemitīgas attīstības un piepildījuma. Liekas, nupat nobriedušas pirmās pākstis un beidzot arī paši varam ko zemē sēt,” stāsta grupas pārstāve Aisma Valtere.

Albuma prezentācijas koncerts sāksies plkst. 19.00, Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā, Aristida Briāna ielā 9a. Ieeja bez maksas.

Gupa “Dārdi” ir dibināta 2011.gadā, Rīgā. Savā radošajā darbībā pārstāv postfolkloras žanru, grupas sastāvā muzicē astoņi mūziķi. Aisma Valtere ar vokālu, Iluta Zvaigznekalne ar vokālu, Pēteris Narubins ar ģitāru, mandolīnu un vokālu, Jānis Ausmints Vītols ar čellu, ģitāru un vokālu, Toms Valmiers ar kontrabasu un vokālu, Rihards Valters ar kokli, perkusijām un vokālu un Kalvis Vītols ar celma bungām, perkusijām, dūdām, stabulēm un vokālu. Teju visi dalībnieki latviešu folkloras kustībā iesaistīti kopš mazotnes. Jau kopš agriem bērnības gadiem bijuši folkloras un danču kopu dalībnieki (f.k. “Pērlis”, f.k. “Airi”, folkloras un deju kopa “Dandari”), kā arī, kā pa paši uzsver, ir uzauguši ģimenēs, kas kopj un godā tautas tradīcijas.

Dārdi, “Austošās Saules Dziesma” – https://www.youtube.com/watch?v=kH8lNwtl3yw

/> 

Anna Luīze Pētersone
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums