"Maxima" dāvina vārtsarga ekipējumu mazajiem Liepājas hokejistiem


Maxima_davina_vartsarga_ekipejumu_
Vakar, 6. novembrī, svinīgā pasākumā Liepājas sporta spēļu skola (LSSS) saņēma dāvanu no uzņēmuma "Maxima Latvija" jauno vārtsargu apmācības veicināšanai - pilnu vārtsarga ekipējuma komplektu. Tas sporta skolai dāvināts Vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir "Maxima Latvija" un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva.


Maxima_davina_vartsarga_ekipejumu_

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmas ietvaros “Maxima Latvija” 16 hokeja skolām visā Latvijā dāvina pilnu vārtsarga ekipējumu, kurā ietilpst ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams, trenējoties vārtsarga pozīcijā. Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļauj mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet treneriem sniedz iespēju jau laicīgi pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem.


Maxima_davina_vartsarga_ekipejumu

Latvijas hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols saka: ”Liepājas hokeja skolas ieguldījums Latvijas hokejā ir neatsverams. Tā izaudzinājusi patiešām labus hokejistus. Vēlos pateikt lielu paldies uzņēmumam "Maxima", kas turpina atbalstīt jaunos Latvijas vārtsargus ar šo programmu. Ļoti ceru, ka dāvinātais vārtsargu ekipējums palīdzēs kādam jaunam hokejistam sasniegt augstas virsotnes hokejā.”


Maxima_davina_vartsarga_ekipejumu

“Sadarbību ar LHF uzsākām, lai padarītu Latvijā populārāko sporta veidu hokeju pieejamāku mazajiem sportistiem un viņu ģimenēm. Savukārt tieši Vārtsargu programma tika izveidota, lai parādītu, cik liela nozīme hokeja komandā ir vārtsargam un sniegtu iespēju katram mazajam hokejistam pārbaudīt savas prasmes šajā komandas pozīcijā. Ļoti ceram, ka jaunais ekipējuma komplekts palīdzēs arī Liepājas sporta spēļu skolas hokeja komandai un treneriem atrast jaunus, talantīgus vārtsargus, kas kādreiz nokļūs arī Latvijas hokeja izlases sastāvā”, stāsta uzņēmuma „Maxima Latvija” valdes loceklis Viktors Troicins.


Maxima_davina_vartsarga_ekipejumu_

“Liepājas Sporta spēļu skola pateicas un atzinīgi novērtē Latvijas hokeja federācijas un "Maxima Latvija" sadarbībā pasniegto dāvanu - vārtsarga ekipējumu, kas noteikti palīdzēs kādam jaunajam hokejistam realizēt aicinājumu "kļūt par vārtsargu",” pasākumā saka Liepājas sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs. “Hokeja ekipējums ir salīdzinoši dārgs, līdz ar to šī ir fantastiska iespēja izmēģināt savas vārtsarga prasmes jaunajiem censoņiem.”

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programma uzsākta, lai sniegtu iespēju hokeja skolu audzēkņiem visā Latvijā treniņu procesā izmēģināt arī vārtsarga pozīciju un palīdzētu piesaistīt vairāk jauno talantu hokejam profesionālā līmenī. Ekipējuma komplekti dāvināti sporta skolām visā Latvijā - Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Mārupē, Tukumā, Ogrē, Brocēnos, Rīgā, Talsos, Ventspilī un Valmierā.

 

„Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums