"LMT Autosporta Akadēmija" izsludina apmācību programmu rallija stūrmaņiem


LMTAA_virtuala apmaciba.
"LMT Autosporta Akadēmija" (LMT AA) sadarbībā ar Biķernieku komplekso sporta bāzi (BKSB) atklāj Latvijas autosportā nebijušu apmācību programmu – seminārus rallija stūrmaņiem. Semināru mērķis ir palīdzēt autorallija ekipāžām un īpaši to stūrmaņiem padziļināti izprast autorallija specifiku un uzlabot praktiskās iemaņas virtuālajā simulatorā.

Apmācību programmu vadīs Dainars Dambergs, LMT AA vadītājs un autorallija stūrmanis ar 40 gadu pieredzi, kopā ar mentoriem – pasaules čempionāta rallijā dalībniekiem, LMT AA ekipāžas sportistiem Mārtiņu Sesku un Andri Mālnieku.

"Stūrmanis ir rallija pilota acis, un komandas darbā viņa pienesums ir tieši puse no uzvaras. LMT AA seminārus apmeklēt aicināti rallija stūrmaņi ar nelielu pieredzi un tie, kuri vēlas paplašināt savu redzesloku un zināšanas. Ir svarīgi, lai rallija entuziasti trasē justos droši un pārliecināti par savām spējām. Tāpēc esam izstrādājuši unikālu apmācību un treniņu programmu kopā ar Biķernieku komplekso sporta bāzi ar mērķi attīstīt autoralliju un dot iespēju izpausties jauniem talantiem," stāsta Dainars Dambergs.


LMTAA_Sturmanu seminari.

Semināru teorētiskajās apmācībās autosportisti varēs dziļāk izprast autorallija specifiku un noteikumus, uzzināt, kā uzlabot ekipāžas savstarpējo sadarbību, apgūt stenogrammas pamatprincipus un tās pasniegšanas veidus. Savukārt praktiskajās nodarbībās – pārbaudīt savas prasmes virtuālajā simulatorā, izslēdzot riskus, ar ko braucēji un viņu automašīnas saskaras trasē.


LMTAA_Sturmani.

Autosportisti Mārtiņš Sesks un Andris Mālnieks rallija simulatoru izmantojuši treniņos un atzīst, ka tas ir veids, kā starpsezonā kopīgi uzlabot sīkas nianses tehnikā un arī izbraukt trases Somijā, Čīlē un Vācijā, neesot uz vietas. Mārtiņš Sesks: “Gatavojoties pasaules rallija čempionātam, braukšana simulatorā ir labs treniņš, lai uzlabotu pilota un stūrmaņa sadarbību, uzturētu sevi formā. Simulatorā rallija pilotam iespējams apgūt un uzlabot reakciju, eksperimentēt ar braukšanas stilu un ātrumu – jo virtuālā realitāte piedod kļūdas."

 

LMT AA teorētiskās rallija stūrmaņu apmācības sāksies no 14. novembra, kam sekos arī praktiskās nodarbības simulatorā Biķernieku trasē gada nogalē. Visi interesenti ir aicināti pieteikt dalību semināros LMT AA Facebook lapā.

Par LMT AA

LMT AA Latvijas autosportā ir pazīstama kopš 2011. gada, kad trīs autosporta entuziasti – Dainars Dambergs, Mārtiņš Dzenītis un Andris Kulbergs – ar uzņēmuma “Latvijas Mobilais Telefons” atbalstu radīja programmu, kas ļautu autosportā ienākt jaunajiem talantiem. LMT AA rīkotā “LMT AA Skolu kartinga kausa” un “LMT Elektrokartingu čempionāta” mērķis ir iedvesmot tehnikumu un vidusskolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, pievērsties autosportam, kā arī papildināt ar nozari saistīto Latvijas izglītības iestāžu mācību programmu bāzi ar aktualitātēm elektropiedziņas jomā. Tas stiprinās mūsu nākotnes elektrotehnoloģiju speciālistu profesionālo līmeni un prestižu nozarē. Vairāk informācijas: LMT AA interneta vietnē, kā arī Twitter profilā.

 

LMT AA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums