"Ferratum Grupas" pētījums: latvieši Ziemassvētkos būs dāsnāki nekā pirms gada


foto;travelnews.lv
"Ferratum Grupa", veicot ikgadējo starptautisko pētījumu, secināja, ka šogad latvieši nolēmuši Ziemassvētku tēriņiem veltīt 18% no kopējiem mājsaimniecības ienākumiem, kas ir nedaudz vairāk nekā pirms gada.

“Pagājušajā gadā Latvijas iedzīvotāji Ziemassvētkos plānoja tērēt 17% no kopējiem mājsaimniecības ienākumiem, un šis pieaugums šogad, lai gan neliels, tomēr liecina par dzīves līmeņa uzlabošanos,” uzsver “Ferratum Bank” izpilddirektora vietnieks Anti Kumpulainens (Antti Kumpulainen).

Lielāko daļu Ziemassvētku tēriņu sastādīs iepirkšanās (50%), saldumu un delikatešu iegāde (35%), ziemas apģērba iegāde (22%) un ceļošana (10%).

Interesants ir fakts, ka šogad par 2% ir samazinājies to iedzīvotāju skaits, kas Ziemassvētku dāvanas iegādāsies interneta veikalos. “65% aptaujāto dāvanas iegādāsies klātienē un 35% - interneta veikalos, kas varētu liecināt par to, ka dāvinātājs izvēlas ne tikai lietu, bet arī enerģētiku, ko nodot dāvanas saņēmējam,” stāsta Anti Kumpulainens.

Sīkāk ar “Ferratum Grupas” Ziemassvētku Barometra aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties www.ferratumbarometer.com/lv/

Aptauju veica “Ferratum Grupa”, aptaujājot savus aktīvos klientus 14 valstīs, izmantojot interneta aptaujas metodi. Aptaujā piedalījās vairāk nekā 31 000 respondentu vecumā no 18 līdz 61 gadam.

Par Ferratum grupu

Ferratum Group ir starptautiska kompānija, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus un patēriņa kredītus internetā, kā arī kredītus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Pieteikties aizdevumam un noslēgt aizdevuma līgumu iespējams, izmantojot datoru vai mobilo telefonu internetā. Ferratum dibināta 2005. gadā, un tās galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā. Ferratum grupa ir strauji paplašinājusies un šobrīd darbojas 25 valstīs Eiropā, Āfrikā, Dienvidamerikā, Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Ferratum grupa ir kotēta Frankfurtes Fondu biržas Prime Standard ar kodu "FRU". Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.ferratumgroup.com.

Nords Porter Novelli
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 2829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli