"1a.lv": Līdz ar pirmo sniegu cilvēki izķer ziemas riepas


Ziemas celi public. foto
Līdz ar pirmo sniegu Latvijā autovadītāji vadošajā interneta veikalā "1a.lv" veikuši rekorda lielu ziemas riepu pasūtījumu skaitu. Būtisks intereses pieaugums interneta veikalā "1a.lv" bija jau oktobra vidū, kad laika prognozes brīdināja par strauju temperatūras samazināšanos un iespējamo sniegu.

“Lai arī daudzi Latvijas iedzīvotāji ierasti atliek riepu maiņu uz pēdējo brīdī pašās novembra beigās, esam novērojuši, ka pēdējo gadu laikā būtiski pieaudzis to autobraucēju skaits, kas automašīnu sagatavo ziemas sezonai laicīgi. Turklāt pircēji kļūst zinošāki, rūpīgi iepazīstas un salīdzina riepu parametrus, kā arī arvien biežāk izvēlas atjaunotas riepas, kas ir ne tikai ekonomiski izdevīgas, bet arī drošākas par lietotām riepām, par kuru kvalitāti nav iespējams iegūt pilnvērtīgu informāciju,” stāsta interneta veikala “1a.lv” riepu kategorijas vadītājs un valdes loceklis Ģirts Siliņš.

Lai apmierinātu visu klientu vajadzības, interneta veikals “1a.lv” sadarbībā ar ražotājiem ir sagatavojis plašu un daudzveidīgu produktu klāstu, kā arī izveidojis ziemas riepu rezerves noliktavās. Šobrīd veikals piedāvā vairāk nekā 5 000 ziemas riepu modeļus no teju 70 ražotājiem ar iespēju tās saņemt jau tajā pašā dienā kādā no preču saņemšanas punktiem vai izvēlētajā adresē jau nākošajā dienā. Trīs pieprasītākās ziemas riepas šomēnes ir bijušas vieglo automašīnu R16 izmēra riepas no tādiem ražotājiem kā “Barum”, “Debica” un “Sailun”.

Par “1a.lv”

“1a.lv” ir lielākais interneta veikals Latvijā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. “1a” veiksmīgi darbojas arī Igaunijā un Lietuvā vairāk nekā 10 gadus. Pērn "1a" apgrozījums Baltijas valstīs veidoja 77 miljonus eiro, kas ir par gandrīz 30% vairāk nekā gadu iepriekš. Kopējais interneta apmeklētāju skaits Baltijā vienā mēnesī sasniedz 4,4 miljonus.

 

interneta veikals “1a.lv”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums