Kas jāzin festivāla "Staro Rīga 2019" apmeklētājiem?

Divpadsmitais starptautiskais gaismas festivāls "Staro Rīga" norisināsies no 15. līdz 18. novembrim. Piedāvājam noderīgas informācijas apkopojumu.

Kad varēs apskatīt festivāla objektus?

No 15. līdz 18. novembrim festivāla objekti būs apskatāmi no pulksten 17 līdz 23.

Kur varēs saņemt informāciju?

Plašāka informācija par festivālu atrodama tā mājas lapā staroriga.lv.

"Staro Rīga" norises laikā darbosies informācijas centrs Aspazijas bulvārī pie "Laimas" pulksteņa, kur varēs saņemt kartes un bukletus. Tie būs pieejami arī pie festivāla programmas gaismas objektiem, kā arī pie brīvprātīgajiem festivāla norises teritorijās.

Kā atrast festivāla objektus?

Festivāla 35 gaismas mākslas objekti sadalīti divās programmās. Pamatprogrammai objekti tika izvēlēti mākslinieku konkursa kārtībā, bet otru programmu veidojuši "Staro Rīga" sadarbības partneri, un tajā iekļauti 13 objekti. Pamatprogrammas objekti kartē sanumurēti ar sārtiem punktiem, bet sadarbības partneru programmas objekti - ar ziliem.

Mobilo ierīču lietotājiem ieteicams apmeklēt arī "App Store" vai "Google Play", jo tur būs lejupielādējama festivāla aplikācija, kas ir visērtākais veids, kā orientēties objektu izvietojumā, atvieglot to atrašanu un izlasīt informāciju par apskatāmo objektu.

Aplikācijā ikviens var izveidot savu festivāla maršrutu, atlasīt konkrētus objektus, ko apmeklēt, un arī atrast tuvākos ceļus, kā līdz tiem nokļūt.

Vai tiks atvērtas tirdzniecības vietas?

Pilsētvidē darbosies arī īpašas tirdzniecības vietas, kurās varēs iegādāties siltus dzērienus, uzkodas un gaismas festivālam atbilstošu atribūtiku.

Kādi būs laika apstākļi?

Laika apstākļi nedēļas nogalē tiek solīti gaiši. Pat nokrišņi, ja tādi kāda pārpratuma rezultātā tomēr būs, šajā gadījumā drīzāk jāuztver kā vēl viena festivāla instalācija. Tomēr ieteicams izvēlēties atbilstoši siltu apģērbu un gana ērtus, ziemīgus apavus, lai nav iemesla diskomfortam un atliektu gana daudz laika kopīgai un gaišai svētku noskaņas baudīšanai.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums