FOTO: Aizvadīts pirmais šova "X Faktors" meet&greet pasākums iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole"


. Foto autors: Vladislavs Proškins (F64 Photo Agnecy).
Vakar, 6. novembrī, iepirkšanās uz izklaides centrā "Akropole" notika vērienīgā muzikālā šova "X Faktors" pirmais meet&greet pasākums. Vairāku stundu garumā harizmātiskā Markusa Rivas pavadībā "Akropoles" apmeklētāji un šova fani baudīja tikšanos ar finālistiem, fotografējās, saņēma autogrāfus, nobalsoja par savu šova favorītu un pat vienojās kopīgā boulinga spēlē.

“Vakar iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” burtiski staroja – tik kupls fanu loks bija ieradies atbalstīt un satikt savus elkus un piedalīties “Akropoles” simpātiju balsojumā! No sirds priecājamies sadarboties ar šova veidotājiem un atbalstīt jaunos mūziķus, kas drosmīgi seko saviem sapņiem un nebaidās mums visiem pierādīt, ka tieši viņi ir mūsu nākamās skatuves zvaigznes,” stāsta iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa.

Papildus aizraujošajai pēcpusdienai ar fotografēšanos, atklātām sarunām, autogrāfiem un kopīgu boulinga spēli “O’Learys” izklaides centrā meet&greet pasākumā tika atklāts arī “Akropoles” simpātiju balsojums. Jau no 4. novembra līdz pat 12. decembrim ikvienam iepirkšanās un izklaides centra apmeklētājām ir iespēja nobalsot par savu favorītu. Dalībnieks, kurš būs ieguvis visvairāk balsu, saņems “Akropoles” simpātiju balvu – gada abonementu “Apollo Kino”.

“Vēlos pateikties ikvienam fanam, kas atbalstījis mani gan klātienē meet&greet pasākumā un koncertā, gan arī sociālajos tīklos. Priekšā vēl ir daudz darba, bet fanu atbalsts noteikti palīdz!” apgalvo “X Faktora” fināliste un Aijas Auškāpas komandas dalībniece Diāna Paško.

Sadarbībā ar šova veidotājiem iepirkšanās un izklaides centrā norisinās arī “Akropoles faktors” jeb dažādi interesanti un netipiski izaicinājumi šova dalībniekiem. Septiņās “Akropoles faktora” video sērijās sacentīsies dažādas jauno mūziķu komandas, bet rezultātu izšķirs viņu izveicība, radošums, apķērība, stila izjūta vai pat pašu skatītāju balsojums. Savukārt 19. decembrī jau pēc šova noslēguma un uzvarētāja noskaidrošanas “Akropolē” norisināsies sirsnīgs notikums – šova dalībnieku koncerts Ziemassvētku noskaņās. Tajā piedalīsies ne vien šova trešās sezonas uzvarētājs, bet arī pārējie fanu iemīļotie šova dalībnieki. Gaidāma gan burvīga atmosfēra un saviļņojoši priekšnesumi, gan arī pārsteigumi no iepirkšanās un izklaides centra!

Sekojiet līdzi jaunumiem “X Faktora” mājaslapā un “Akropoles” sociālajos tīklos, bet fotogrāfijas no pirmā meet&greet pasākuma meklējamas šeit: https://failiem.lv/u/3j4w5w2g#/. Foto autors: Vladislavs Proškins (F64 Photo Agnecy).

Iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” ir jaunākais un modernākais iepirkšanās centrs Latvijā. “Akropolē” atrodas lielākais Biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru. Šeit mājo Baltijā vienīgais multizīmolu veikals “Van Graaf”, apavu veikals “Deichmann”, kā arī vienīgie sporta preču veikali “USC” un “adidas Originals”. Tieši šeit ir atrodami vislielākie zīmolu “Zara”, “Reserved”, Oysho un “KidzOne” veikali Latvijā, kā arī vienīgais zīmola “River Island” veikals, kas piedāvā kolekciju arī vīriešiem. Plašo veikalu klāstu papildina restorāni un kafejnīcas dažādām gaumēm, vērienīga vissezonas slidotava, kinoteātris ar deviņām skatītāju zālēm (tostarp Latvijā pirmo IMAX kino zāli), plašs un elegants “Maxima” XXX lielveikals, mūsdienīga fitnesa zāle, kā arī ārtelpu bērnu spēļlaukums. “O’Learys” izklaides zonā pieejams boulings, biljards, sporta spēļu simulatori un citas aizraujošas atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei.

“Akropole Rīga”
aģentūra “Fox Consulting”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums