Dots grandiozs projekta "Sporto visa klase" 6.sezonas starts


public. foto
Piektdien, 1.novembrī, Arēnu Rīga pārņēma vēl nebijusi enerģija - šeit no visas Latvijas pulcējās gandrīz 8000 skolēnu, kuri šajā mācību gadā būs vēl sportiskāki, aktīvāki un spēcīgāki kā jebkad iepriekš. Ar svinīgu ceremoniju, zvēresta nodošanu, Latvijas labāko sportistu dalību un elpu aizraujošu šova programmu ikviens projekta dalībnieks varēja izbaudīt piedzīvojumu, kas turpināsies un uzņems apgriezienus līdz pat maijam.


public. foto

Skaļš un svarīgs notikums ikvienam

Pasākuma oficiālajā daļā klases tika svinīgi uzņemtas projektā un skolēni dzirdēja uzmundrinošus novēlējumus no Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāra, šī projekta idejas autora un olimpiskā vicečempiona Žorža Tikmera, LOK prezidenta Aldona Vrubļevska, kā arī no programmas atbalstītāju pārstāvjiem. Katra komanda saņēma ofciālos projekta karogus, vēroja projekta talismanu parādi, bet kulminācijā - nodeva zvērestu un katrs pats sev nosolījās baudīt projekta azartu kā ikdienā - katru nedēļu sportojot papildus trīs fizisko aktivitāšu fakultatīvajās nodarbībās un stiprinot klases komandas garu -, tā arī dažādās sacensībās visa gada garumā un tuvoties lielajam mērķim - izcīnīt ceļazīmi uz lielajām fināla sacensībām mācību gada noslēgumā. Zvēresta brīdis bija emocionāls un atmiņā paliekošs - tajā ar savu klātbūtni un motivācijas dzirksti bija pagodinājuši tādi slaveni sportisti kā Aļona Ostapenko, Jānis Blūms, Reinis Nitišs, Sindija Bukša un Anastasija Kravčenoka.


public. foto


public. foto

Dienas pirmajā pusē tika pasniegti arī apbalvojumi aktīvākajiem pedagogiem, pašvaldībām un izglītības iestādēm. LOK prezidents Aldons Vrubļevskis pauda pateicību nominantiem un akcentēja, ka “programma ir augusi tieši ar bērnu vecāku, pedagogu, skolu un pašvaldību vadītāju atbalstu un iniciatīvu. Bez tās programmu nemaz nebūtu iespējams realizēt,“ izcēla A. Vrubļevskis.


public. foto


public. foto

Grandioza izklaides programma un skaļākā skolēnu ballīte

Noslēdzoties atklāšanas pasākuma oficiālajai daļai, sākās grandioza šova programma, ko piepildīja ekstrēmo sporta veida pārstāvju priekšnesumi, kā arī mūzikas grupu Sub Scriptum un Bermuda Divstūris enerģiskie koncerti. Skaļa, koša un specefektiem bagāta bija 1.novembra pēcpusdiena, kas ikvienā iedzirkstīja motivāciju būt aktīviem un baudīt dalību projektā kā piedzīvojumu, kas padarīs interesantāku un veselīgāku ikdienu.

Visas dienas garumā projekta dalībniekus nozīmīgajā notikumā iekustināja pasākuma vadītāji - Armands Simsons un Jānis Romanovskis. Tāpat ikviens atbraukušais pirms un pēc pasākuma varēja iesaistīties un izaicināt sevi dažādās aktivitātēs, konkursos un noslēgumā arī kārtīgi izklaidēties Radio TEV dīdžeju ballītē.


public. foto


public. foto

Projekts, kas dara labākus

Projektu Sporto visa klase jau sesto gadu realizē Latvijas Olimpiskā komiteja un tās ietvaros 2. - 6. klašu skolēniem tiek nodrošinātas trīs papildus fakultatīvās sporta nodarbības. Starp tām ir peldēšana, futbola elementu apmācība, džudo un nodarbības svaigā gaisā un citas. Ik gadu programma uzstādu dalībnieku skaita rekordus un tas ir skaidrs apliecinājums, ka Latvijā aug nākotnes sabiedrība, kas būs arvien veselāka un fiziski aktīvāka.

Baltic Events
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums