Sākusies pieteikšanās studijām jaunajā nākotnes IT līderu bakalaura studiju programmā


RTU logo
2019. gada 23. maijā – Ir sākusies pieteikumu pieņemšana studijām jaunajā Baltijas IT līderu (BITL) bakalaura programmā «Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas», ko kopīgi izveidojušas Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar Ņujorkas štata Bufalo universitāti (University at Buffalo, State University of New York). Programmu koordinēs RTU Rīgas Biznesa skola (RBS).

Jaunā BITL bakalaura programma ir Ziemeļeiropā pirmā augsta līmeņa starpdisciplināra IT programma, kas studentiem sniegs vispusīgas zināšanas IT jomā, sagatavojot augsta līmeņa IT speciālistus – potenciālos uzņēmumu vadītājus. Šī ir unikāla iespēja jauniešiem kļūt par augsti kvalificētiem un darba tirgū pieprasītiem IT profesionāļiem, kuri spēj ne tikai programmēt, bet arī vadīt uzņēmumus, redzēt lietu kopsakarību, pieņemt stratēģiskus lēmumus un būt līderi mūsdienu digitālajā pasaulē.

Studiju programma tiks realizēta angļu valodā, un tās ilgums – četri gadi, no kuriem pēdējo būs iespējams studēt Bufalo universitātē. Pirmajos divos gados studenti apgūs vispusīgu teorētisko bāzi jeb pamatzināšanas, savukārt, sākot ar trešo studiju gadu, būs iespēja izvēlēties specializāciju. Datorzinību jomā varēs specializēties mākslīgā intelekta un datu attēlošanas jomā, kā arī algoritmu un datordrošības jomā, un arī vadībzinībās tiks piedāvātas divas specializēšanās jomas – finanses un vispārējā vadība. Absolvējot universitāti, studenti iegūs bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē.

Jaunajai studiju programmai nav paredzētas valsts budžeta finansētas studiju vietas, taču jaunieši ar izcilām sekmēm un nepietiekamu materiālo nodrošinājumu var pieteikties stipendijām, kuras nodrošinās finanšu un IT nozares uzņēmumi.

Dokumentus studijām var iesniegt līdz 26. jūnijam RTU RBS, Skolas ielā 11 vai sūtīt elektroniski uz e-pastu admissions@rbs.lv. Informācija par uzņemšanas nosacījumiem un kritērijiem – bitl.lv/admissions.

Abas lielākās universitātes – RTU un LU – īstenos identisku studiju programmu, ko koordinēs RTU RBS, kam ir ilggadēja sadarbība ar Bufalo universitāti. Potenciālajiem studentiem būs jākārto iestājpārbaudījumi.

Ārējās komunikācijas nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums