Atklāj unikālas, gailenēm piemītošas īpašības, kas veicina matu augšanu


public. foto
AS MADARA Cosmetics R&D speciālisti sadarbībā ar Latvijas Universitātes zinātniekiem nonākuši pie unikāla atklājuma, kas potenciāli varētu nozīmēt apvērsumu matu kopšanā. Strādājot pie jaunu produktu attīstības, pēc rūpīgas gaileņu mikrobioloģiskā sastāva izpētes, pētnieki atklājuši, ka tām piemīt unikālas, matu augšanu veicinošas īpašības.

Gailenēs atklāts ne vien bagātīgs vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu sastāvs, kas svarīgs gan veselīgu, stipru matu augšanai, gan pastiprinātas matu izkrišanas un citu problēmu novēršanai, bet arī pārsteidzoši augsts vērtīgo sastāvdaļu līmenis.

Atklāts, ka gailenēm dabiski raksturīga viena no augstākajam B grupas vitamīnu koncentrācijām, kam piemīt gan matu augšanu veicinošas, gan antibakteriālas īpašības – piemēram, vitamīns B3, kas pazīstams arī kā niacīns, uzlabo asinsriti galvas ādā, veicinot gan keratīna veidošanos, gan veselīgāku matu augšanu.

Balstoties uz minētajiem atklājumiem, AS MADARA Cosmetics izstrādājusi jaunu 3 soļu matu kopšanas produktu līniju, MÁDARA kļūstot par pasaulē pirmo kosmētikas zīmolu, kas savās matu kopšanas līdzekļu formulās izmanto līdz šim neizpētīto ziemeļu gaileņu sastāvdaļas.

AS MADARA Cosmetics līdzdibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere: “Sēnes ir šī gada karstākais inovāciju atslēgvārds – tās paver līdz šim neapjaustas iespējas ļoti dažādās nozarēs, sākot ar pārtiku, dažādiem iepakojuma un citiem inovatīviem materiāliem, beidzot ar biodegvielu un tagad arī – skaistumkopšanu. Mūsu meklējumi aizveduši pie plaši sastopamās ziemeļu sēnes – gailenes. Tās mikrobioloģiskais sastāvs palīdz nodrošināt visus veselīgu un stipru matu augšanai nepieciešamos priekšnoteikumus. Tām piemīt ne vien matu apjomu palielinošas, bet arī nogludinošas un mirdzumu piešķirošas īpašības, kādas pasaule līdz šim bija radusi sagaidīt tikai no sintētiskiem un silikonus saturošiem matu kopšanas līdzekļiem.”

AS MADARA Cosmetics valdes loceklis Uldis Iltners: “Veiksmīgā sadarbība ar vadošajiem Latvijas Universitātes zinātniekiem palīdz mums virzīties uz mērķi – kļūt par inovatīvāko dabīgās kosmētikas ražotāju Eiropā.”

Jaunā matu kopšanas produktu līnija, ko veido serums matu augšanas stimulēšanai, šampūns un kondicionieris, jau prezentēta un atzinīgi novērtēta starptautiskās izstādēs Vācijā (Vivaness) un Itālijā (Cosmoprof). Izstāžu konferencēs uzstājās arī AS MADARA Cosmetics valdes priekšsēdētāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere, stāstot gan par inovāciju pārnesi funkcionālos kosmētikas līdzekļos, gan uzņēmuma centieniem radīt ētiskas un maksimāli ilgstspējīgas formulas un iepakojuma risinājumus.

Šī gada pavasarī dabīgās kosmētikas zīmola MÁDARA sortiments papildināts ar diviem jauniem minerālu saules aizsarglīdzekļiem, gan jauna tipa produktu – sertificētu, vegāniem piemērotu paštonējošo pieniņu. Saules aizsardzības produktu līnija pērn kļuva par zīmola bestselleru, ko papildina arī vairāki starptautiski produktu apbalvojumi. Jaunumi pievienojušies arī AS MADARA Cosmetics plaša patēriņa zīmola MOSSA klāstam – kopš šī pavasara to papildina gan sertificēts minerālu saules aizsargkrēms, gan dermatoloģiski pārbaudītā DERMA+ kosmētikas līnija sausai, stresam pakļautai ādai.

Zīmols MÁDARA nule kā saņēmis prestižo The Beauty Shortlist 2019 (Lielbritānija) apbalvojumu kā gada labākais ādas kopšanas zīmols starptautiskā konkurencē – zīmola produktus testēja nozares speciālisti Londonā, Ņujorkā un Sidnejā.

SIA “MADARA Cosmetics” dibināta 2006. gadā un kļuvusi par vienu no vadošajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā. Kompānijas pārstāvētais kosmētikas zīmols MÁDARA ir pionieris dabīgās kosmētikas segmentā Latvijā. 2016. un 2017. gadā uzņēmums ierindots Uzņēmumu reputācijas topa Latvijas kompāniju TOP 10. 2017. gada sākumā uzņēmums no SIA kļūst par AS. Kopš 2017. gada novembra kompānijas akcijas iekļautas biržas “Nasdaq Baltic” alternatīvā tirgus “First North” sarakstā. Saņēmis apbalvojumu Eiropas “Parauguzņēmums” Eiropas Parlamentā Briselē organizētajā mazo un vidējo uzņēmumu apbalvošanā “SME Star Awards 2018”.

SIA “MADARA Cosmetics”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums