Burvju mākslinieks Dante Pezzoli piedāvā izrādi Cosmos Ilūziju muzejā


foto;Riseba
26.aprīlī Cosmos Ilūziju muzeja apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt slaveno burvju mākslinieku Daces un Enriko Pezzoli dēla Dantes izrādi, kurš pārsteigs publiku ar paša sagatavoto programmu interaktīvā muzeja telpās.

Dante Pezzoli ir 16.gadus vecs iluzionists, kuram, neskatoties uz savu jauno vecumu, ir daudzu gadu pieredze, par ko liecina izrādes dažādos atvēršanas pasākumos, gan arī “Latvijas Skolu Atvērto Datu Hakatonā” un citos. Maģiskus trikus Dante sācis apgūt jau četru gadu vecumā, saņemot palīdzību un atbalstu no sfēras lietpratējiem - saviem vecākiem. 

Dace un Enriko Pezzoli ir starptautiski zināmi mākslinieki, kuri ar iluzionismu nodarbojas jau vairāk nekā divdesmit gadus, uzstājoties visā pasaulē, ņemot līdzi arī Danti, kurš lielāko iedvesmu ir guvis, redzot, kā darbojas vecāki.

Uzstāties Dante sāka jau 7 gadu vecumā televīzijas šovā “Latvijas Zelta Talanti”, un kā viesis ir parādījies arī citos raidījumos.  Tagad Dantem jau ir pašam savas izrādes un priekšnesumi, kā arī viņš vienmēr attīsta savas prasmes, piedaloties pasaules lielākajās iluzionistu konvencijās ārpus Latvijas.

Tuvāko izrādi Dante rādīs tepat Rīgā, Ilūziju muzejā Cosmos, ar kuru sadarbojas jau pusgadu.

Dante stāsta, ka viņa auditorijas bieži sastāv no bērniem un pusaudžiem, taču muzejā viņš uzstāsies ar ko jaunu un neparastu, pārsteigts būšot ikviens. 

Ilūziju muzejs savu darbību uzsāka 2017.gada martā, aicinot rīdziniekus un pilsētas viesus spert soli neticamajā optisko ilūziju pasaulē.  “Cosmos” ir interaktīva, neparedzama un atraktīva vieta, kur interesanti pavadīt savu brīvo laiku ar ģimeni vai draugu bariņā. Cosmos Ilūziju Muzejs ir ne tikai izklaide, bet arī vieta, kur var iemācīties un ieraudzīt kaut ko jaunu. Iekāpt zvaigžņu bezgalībā, ieraudzīt pasauli kājām gaisā, iegūt neredzamības spējas un, protams, redzēt Latvijas jaunākā iluzionista Dantes Pezzoli maģisko priekšnesumu, kas liks brīnīties un berzēt acis.

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli