Mācies ķīniešu valodu RTA bez maksas!


public. foto
Mūsdienās arvien populārāka kļūst ķīniešu valoda. Darba tirgū dažādās jomās aug pieprasījums pēc speciālistiem ar ķīniešu valodas zināšanām. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studentiem tiek sniegta lieliska iespēja papildināt savas svešvalodu zināšanas, apgūstot ķīniešu valodu RTA Konfūcija klasē bez maksas.

Konfūcija klases piedāvātie ķīniešu valodas un kultūras kursi ne tikai sniedz zināšanas, bet arī apvieno cilvēkus no dažādām nozarēm. Šobrīd valodu pie mums apgūst 20 cilvēki – ne vien studenti, bet arī vairāku jomu speciālisti (piem., datorspēļu izstrādātāji), kuriem ķīniešu valoda var būt nepieciešama profesionālai izaugsmei.

Vairākus gadus ķīniešu valodu RTA Konfūcija klasē mācījās rēzeknietis Ēriks Kasparenoks, kurš šobrīd studē ekonomikas un biznesa studiju programmā Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā. Ēriks vairākkārt piedalījās ķīniešu valodas un kultūras konkursos Rīgā un ieguva pirmās vietas. Runājot par pieredzi, ko viņš ieguva RTA Konfūcija klasē, viņš to vērtē kā ļoti nozīmīgu. Lai gan tagad ķīniešu valodai sanāk veltīt mazāk laika, tā joprojām noder komunikācijā ar kursabiedru no Ķīnas.

Apmācību laikā Konfūcija klasē tiek rīkoti arī pasākumi ķīniešu kultūras iepazīšanai, piemēram, kino vakari, kā arī pasākumi par godu ķīniešu tradicionālajiem svētkiem, uz kuriem vienmēr tiek aicināti visi interesenti. Vēl kursu klausītājiem tiek piedāvāta iespēja doties uz pasākumiem, ko rīko Konfūcija Institūts un Latvijas ķīniešu diaspora Rīgā, – Pavasara svētkiem, Konfūcija dienu u.c.

Pieteikšanās kursiem sākas septembrī. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā darba dienu vakaros, grupās. Nodarbības ilgums – 1,5 h. Nodarbību laiki tiek saskaņoti ar kursu klausītājiem. Vairāk informācijas par RTA Konfūcija klases aktivitātēm – Facebook lapā „Ķīniešu valoda Rēzeknē – RTA Konfūcija klase”.

Margarita Graičonoka,

starptautiskās mūžizglītības un tālmācības

projektu koordinatore

 

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums