Vitenbergs lidostas jautājumu pagaidām nevirzīs izskatīšanai Tautsaimniecības komisijā

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs šonedēļ tikās ar starptautiskās lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāju Ilonu Līci un valdes locekli Artūru Saveļjevu, lai pārrunātu pēdējā laikā publiskajā telpā izskanējušās problēmas par lidostas darbību.

Tikšanās laikā tika pārrunātas tāds tēmas kā garās pasažieru gaidīšanas rindas lidostā, kas vēl nesen radās apkalpojošā personāla kapacitātes trūkuma dēļ, 2018. gadā notikušais incidents lidostas teritorijā ar “airBaltic” lidmašīnas nosēšanos, kā arī pasažieru pārvadājumu ar taksometriem sakārtošana un drīzumā gaidāmais lidostas audits.

Vitenbergs norāda, ka viņš guvis lidostas vadības apliecinājumu esošo problēmu sekmīgai risināšanai, tāpēc dotajā brīdī nevirzīs lidostas jautājumu izskatīšanai Tautsaimniecības komisijas sēdē, bet patur šādas tiesības, ja to prasīs jauni apstākļi.

Tāpat lidostas “Rīga” vadība apliecinājusi, ka sekmīgi norit sagatavošanās darbi lidostas auditam, kas plānots novembrī, un lidostā ar papildu licencēšanu un nosacījumiem ir izdevies sakārtot taksometru jautājumu. Savukārt saistībā ar publiski izskanējušo informāciju par gadu veca incidenta slēpšanu saistībā ar “airBaltic” lidmašīnas nosēšanos sliktos laikapstākļos, lidostas vadība skaidroja, ka sekojusi aviācijā noteiktajiem priekšrakstiem un savas kompetences ietvaros.

Tikšanās piedalījās arī Tautsaimniecības komisijas priekšsēdētāja biedrs Krišjānis Feldmans.

Jau informējām, ka Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs iepriekš pauda neapmierinātību ar izveidojušos situāciju starptautiskajā lidostā “Rīga” saistībā ar pasažieru neērtībām, ko radīja darbinieku kapacitātes trūkums un garās gaidīšanas rindas. Viņš aicināja lidostas vadību nekavējoties rīkoties problēmas novēršanai.

 

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 2627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums