Vienojas par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4. trolejbusa maršrutu


foto: reitingi.lv
Rīgas pašvaldība vienojusies par sadarbību ar iedzīvotājiem, lai uzlabotu 4.trolejbusa maršrutu, kas šā gada sākumā aizstāja 40.autobusu.

Tostarp Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs līdz 31.janvārim uzdevis iesaistītajām pašvaldības institūcijām – “Rīgas satiksmei” un Rīgas domes Satiksmes departamentam - kopā ar iedzīvotājiem veikt maršruta izmaiņu novērtējumu, apzināt problēmas un piedāvāt to risinājumu.

Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par 40.autobusa maršruta slēgšanu, otrdien, 14. janvārī, uz tikšanos kopā sanāca Rīgas iedzīvotāju iniciatīvas grupas “40.autobuss” pārstāvji, apvienības “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvji, Satiksmes departamenta un SIA “Rīgas satiksme” pārstāvji, kā arī citi aktīvisti un deputāti.

Grupas “40.autobuss” pārstāvji uzsvēra, ka viņiem nav iebildumu pret transporta veida maiņu, bet pret maršruta izmaiņām. Vienlaikus viņi atzīmēja, ka maršruts kļuvis garāks un ilgāks, kā arī norādīja konkrētas vietas maršrutā, kurās būtu nepieciešams izvērtēt luksoforu signālu plānu.

“Rīgas satiksmes” pārstāvji norādīja, ka pagaidām vēl ir pāragri vērtēt izmaiņu ietekmi, kā arī atzīmēja, ka, balstoties uz iedzīvotāju sūdzībām un pašu novērtējumu, atsevišķas problēmas, kā piemēram, sastrēgumi Mūkusalas aplī, ir konstatētas un tām tiek plānoti uzlabojumi. Tāpat uzņēmums norādīja, ka pētīs iespējas pilnveidot maršrutu.

Jau ziņots, ka no šā gada 2. janvāra 40. autobusa maršrutu “Jugla – Ziepniekkalns”  aizstāj jauns 4. trolejbusa maršruts. Lēmums par 40. autobusa maršruta “Jugla – Ziepniekkalns” aizstāšanu ar jaunu 4. trolejbusa maršrutu pieņemts, jo tādējādi pilsētas centra daļā tiks samazināts gaisa piesārņojums, ko rada autobusi, un izmaiņas ļaus optimizēt dažādus uzņēmuma resursus.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums