Saeimas Sociālo un darba lietu komisija viesojas SIVA

Šodien, 20.novembrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) telpās notika Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde, lai gūtu plašāku ieskatu par SIVA sniegtajiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem.

Sēdes laikā deputāti tika iepazīstināti ar informācijas sistēmām, kas tehniski nodrošina dažādu sociālo pakalpojumu piešķiršanu likumā noteiktajām personu grupām. Tāpat tika spriests par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma mērķi, problēmām un aktualitāti.

Komisijas deputātiem bija iespēja apskatīt rehabilitācijas centru un tikties ar sociālās rehabilitācijas pakalpojuma saņēmējiem.

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas pārstāvji vizītes beigās atzina, ka bija lietderīgi apmeklēt SIVA, jo īpaši laikā, kad valstī tiek pārskatītas medicīniskās un sociālās rehabilitācijas sistēmas, kā arī meklēti piemērotākie attīstības scenāriji.

SIVA ir labklājības ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums