"Maxima" klienti ziedo 3 tonnas pārtikas dzīvnieku patversmēm


Maxima Valdis Zeps un Astrida Karklina
Šonedēļ Juglas dzīvnieku patversme "Labās mājas" un Madonas dzīvnieku aizsardzības biedrība saņem vairāk nekā 3 tonnas ar suņu un kaķu barību, ko "Maxima" klienti ziedoja kampaņā "Mīluļu dienas."


Maxima dzivnieku baribas ziedojums

Divās nedēļās no 26.septembra līdz 9.oktobrim kopumā tika ziedotas vairāk nekā 3 tonnas jeb 11 paletes ar tādu vadošo zīmolu dzīvnieku barību kā “Sheba”, “Perfect Fit”, “Cesar”, “Wiskas”, Pedegree” un “Ardour”. Kampaņas laikā par katru veikalā nopirkto kampaņas produktu “Maxima” sadarbībā ar SIA “Mars Inc” otru tādu pašu iepakojumu nodeva labdarībai. Šī ir pirmā pārtikas ziedošanas kampaņa dzīvniekiem “Maxima Latvija” tīklā, kurā iesaistīti arī pircēji.


Maxima sunu bariba.

“Sabiedrības labklājība un dzīvnieku labturība kā sociāli atbildīgam uzņēmumam ir viens no mūsu atbalsta virzieniem, tāpēc jau vairākus gadus palīdzam “Rīgas Nacionālā Zooloģiskā dārza” iemītniekiem, ziedojot pārtikas produktus. Regulāri sniedzam arī atbalstu mazajiem zoodārziem, piegādājot nestandarta augļus un dārzeņus. Pasaulē atzītu zīmolu barības ziedošana patversmēm ir vēl viens veids kā ar savu darbību varam sniegt atbalsu dzīvniekiem, tāpēc esam pateicīgi visiem “Maxima” klientiem un mūsu sadarbības partneriem, kas atsaucās, iesaistījās kampaņā un sniedza praktisku palīdzību dzīvnieku uzturēšanā, ” komentē “Maxima Latvija” valdes loceklis Valdis Zeps.

Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa: “Ziemā sātīga un sabalansēta maltīte ir īpaši nepieciešama, tāpēc mēs priecājamies par katru ziedojumu un esam pateicīgi “Maxima Latvija”, kas aktualizē dzīvnieku aizsardzības jautājumus un veicina sabiedrības iesaistīšanos labdarības kampaņās.”


Maxima dzivnieku patversme

“Maxima Latvija” regulāri atbalsta Latvijas ģimenes, tostarp, bērnu rehabilitācijas centra “Poga” attīstību un darbības nodrošināšanu, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas “Vecāku mājas” uzturēšanu, kā arī veic  pārtikas produktu ziedojumus. Pārtiku ar vēl atbilstošu derīguma termiņu, bet nedaudz bojātu iepakojumu, ziedojam labdarības organizācijai ziedot.lv, ko viņi, rūpīgi izvērtējot pēc nepieciešamības, nodod tālāk. Arī individuāli atbalstām dažādas organizācijas, piemēram, bērnu namus, invalīdu biedrības, pašvaldības, bērnu nometnes, un citas biedrības. Uzņēmums jau vairākus gadus nestandarta augļus un dārzeņus nodod “Rīgas Nacionālā Zooloģiskā dārza”, kā arī mazo Latvijas Zoodārzu iemītniekiem. Tāpat “Maxima Latvija” kopā ar klientiem atbalsta sarkano pandu mājas būvniecību kampaņas “Mīluļu slepenā dzīve 2” laikā.

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums