Rīgas domes vadība tiekas ar Kirgīzu Republikas delegāciju


foto;riga.lv
Piektdien, 27.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais Rīgas domē tikās ar Kazahstānas Republikas delegāciju. Delegāciju vadīja Kirgīzu Republikas premjerministra pirmais vietnieks Kubatbeks Boronovs, delegācijas sastāvā bija ministriju, parlamenta un pašvaldību pārstāvji. Latvijas pusi pārstāvēja arī Latvijas Pašvaldības savienības priekšsēdis Gints Kaminskis.


foto;riga.lv

K. Boronovs atzinīgi izteicās par līdzšinējo Latvijas un Kirgīzu Republikas sadarbību. Kirgīzu Republikas galvaspilsēta Biškeka ir valsts politikas, ekonomikas, zinātnes un kultūras centrs, kur atrodas republikas augstākās varas iestādes un ārvalstu vēstniecības. Galvaspilsētas platība ir 160 km², iedzīvotāju skaits – apmēram viens miljons. Biškeka ir viena no Vidusāzijas mūsdienīgākajām pilsētām, kas piedzīvo dinamisku attīstību, un tajā dzīvo vairāk nekā 80 tautību pārstāvji.


foto;riga.lv

Starp abām galvaspilsētām - Rīgu un Biškeku – 2018. gadā tika noslēgts sadarbības memorands, kas bija būtisks solis sadarbības veicināšanā un pilnveidošanā tādās jomās kā izglītība, zinātne, kultūra, mājokļu un komunālā saimniecība, budžeta politika, pilsētas īpašuma pārvaldīšana, sadzīves atkritumu pārstrāde, sports, tūrisms, veselības aprūpe un sociālā attīstība.


foto;riga.lv

J. Radzevičs iepazīstināja delegāciju ar pilsētas aktualitātēm izglītības jomā un bērnudārzu rindu mazināšanā, pilsētas fasāžu atjaunošanas projektu, ostas darbības aktualitātēm, siltumsaimniecību un atkritumu pārstādi,  kā arī ar jaunā Pilsētas attīstības plāna 2021.- 2027. izstrādāšanas izaicinājumiem.


foto;riga.lv

Kirgīzu Republikas delegācija viesojas Latvijā no 25. līdz 27. septembrim, pateicoties Latvijas Pašvaldības savienības īstenotajam un Ārlietu ministrijas atbalstītajam projektam attīstības sadarbības jomā. 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums