Labākos IKT risinājumus aicina pieteikt nozares balvai "Platīna pele 2019"


public. foto
Vēl dažas dienas turpinās pieteikumu iesniegšana IKT nozares gada balvai "Platīna pele 2019", ko rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA). Balvas pasniegšanas mērķis ir izcelt tos uzņēmumus un organizācijas, kas radījuši veiksmīgus, mūsdienīgus un sabiedrībai noderīgus digitālos risinājumus. Balvas ieguvēji tiks paziņoti 5. decembrī, LIKTA gadskārtējās konferences laikā.

Iepriekšējo gadu laureātu vidū ir tādi uzņēmumi un organizācijas kā Files.fm, Swedbank, Latvijas Finieris, CSDD, Latvijas Drošāka interneta centrs un citi. Ar iepriekšējā gada laureātiem var iepazīties šeit: ej.uz/LIKTA2018

Digitālās tehnoloģijas sniedz aizvien plašākas iespējas atvieglot mūsu dzīvi un ikdienu teju jebkurā jomā, taupīt laiku, uzlabot pakalpojumu saņemšanu un padarīt to ērtāku un vienkāršāku. No tehnoloģiju prasmīgas izmantošanas ieguvēji ir plašs sabiedrības loks, tāpēc LIKTA aicina apzināt un cildināt risinājumus, to autorus un izstrādātājus, kas veicina izpratni un nepieciešamību par mūsdienīgām un viegli saprotamām tehnoloģijām sabiedrībā, biznesā, valsts pārvaldē, izglītības sistēmā un citās nozarēs.

Konkursa interesentiem ir iespēja pieteikt darbus sešās dažādās kategorijās - mākslīgā intelekta risinājums sabiedrībai un biznesam, uzņēmuma digitālā transformācija, valsts digitālā transformācija, labākais E-skolotājs, labākā kiberdrošības iniciatīva, veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums. Pieteikumus var iesniegt līdz 25. oktobrim, piesakoties elektroniski šeit: https://likta.lv/platina-pele-2019/.

“Balvas “Platīna pele” pasniegšanas ceremonija ir kļuvusi par nozīmīgu LIKTA konferences tradīciju. Tā ir lieliska iespēja izcelt labākos digitālos risinājumus Latvijā un teikt paldies skolotājiem, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu digitālo prasmju apguvē. Ņemot vērā, ka mūsu ikdiena ir grūti iedomājama bez informācijas un komunikācijas tehnoloģijām un digitāliem rīkiem, ir svarīgi gan novērtēt to mūsdienīgumu un ilgtspēju, gan pateikties risinājumu autoriem un izstrādātājiem. Mēs varam būt lepni, ka starp mums ir tik daudz talantīgu tehnoloģiju speciālistu, kuri spēj radīt šādas inovācijas”, papildina LIKTA prezidente Signe Bāliņa.

Kategorijas “Uzņēmuma digitālā transformācija” šī gada partneri ir Ekonomikas ministrija un projekts “DIGINNO”, kategoriju “Labākais E-skolotājs” atbalsta Baltijas vadošais tehnoloģiju lokalizācijas uzņēmums “Tilde”, kategorijas “Labākā kiberdrošības iniciatīva” partneris ir Aizsardzības ministrija, bet kategorijā “Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums” balva tiks pasniegta kopā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru. LIKTA konferences galvenie partneri ir “Latvijas Mobilais Telefons” un "TET" partneri – “Microsoft Latvia”, VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

Iesniegtos pieteikumus katrā kategorijā vērtē neatkarīga žūrija. Vērtēšanas žūrijas locekļi apstiprinātos pieteikumus izskatīs līdz 8. novembrim.

LIKTA ģenerāldirektors
Andris Melnūdris
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums