Labklājības ministre Ramona Petraviča iepazīstinās VSAC "Zemgale" kolektīvu ar jauno direktoru.

Ceturtdien, 1. augustā, labklājības ministre Ramona Petraviča dosies uz Iecavas novada "Smiltaiņiem", lai iepazīstinātu VSAC "Zemgale" un piecu tās filiāļu vadītājus ar jauno centra direktoru Kristapu Keišu.

Kristaps Keišs ir Vadības un sociālā darba augstskolā “Attīstība” iegūts sociālā darba maģistra grāds, pašlaik viņš studē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas doktorantūrā. No 2017. gada Keišs ir strādājis PSIA “Veselības un sociālās aprūpes centrā Sloka” par izpilddirektoru amatā. Kopš 2014. gada viņš ir arī Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādes “Praktikums” direktors un lektors.

Līdzšinējais VSAC “Zemgale” direktors Ilgonis Leišavnieks no amata pildīšanas maijā atkāpās pēc paša vēlēšanās. Uz vakanci tika izsludināts konkurss, kurā pieteicās vienpadsmit pretendenti.

VSAC “Zemgale” piecās filiālēs - “Iecava”, “Jelgava”, “Lielbērze”, “Ķīši”, “Ziedkalne” ir nodarbinātas vairāk nekā 440 personu. Aprūpes centros tiek sniegti ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi personām ar garīga rakstura traucējumiem, 1. un 2. grupas invalīdiem.

Jaunajam direktoram ministre Ramona Petraviča vēl darbasparu un izturību, uzsverot, ka viņam priekšā stāv ļoti plašs darba lauks – sākot no VSAC “Zemgale” infrastruktūras sakārtošanas, klientu dzīves apstākļu uzlabošanas, līdz personāla lietu sakārtošanai.

“Jaunajam direktoram būs jāliek lietā visas teorētiskās un praktiskās zināšanas, prasmes un iemaņas, lai panāktu, ka visi klienti saņem pakalpojumu visaugstākajā kvalitātē. Tam jābūt pirmajai un galvenajai prioritātei, “ ir pārliecināta labklājības ministre Ramona Petraviča.

Pēc vairāku atkārtotu sūdzību saņemšanas par VSAC “Zemgale” filiāles “Lielbērze” šī gada pavasarī, labklājības ministre Ramona Petraviča deva rīkojumu uzsākt audita pārbaudes filiālē. Pārbaužu gaitā tika konstatēti vairāki būtiski trūkumi un pārkāpumi. Pēc audita uz dienesta izmeklēšanas laiku no amata tika atstādināti VSAC “Zemgale” filiāles “Lielbērze” vadītājs un VSAC “Zemgale” Kvalitātes kontroles daļas vadītāja.

Labklājības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums