31.maijā Rīgā norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

31.maijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Rīgā, laukumā pie Kongresu nama (Krišjāņa Valdemāra iela 5), Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko šī pavasara noslēguma Vakanču gadatirgu. Dalībai NVA Vakanču gadatirgū Rīgā ir pieteikušies vairāk nekā 50 darba devēju, kas pasākuma apmeklētājiem piedāvās vairāk nekā 1,7 tūkstošus darba vietu. Vakanču gadatirgus gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!

Vakanču gadatirgū Rīgā piedalīsies tādi darba devēji kā SIA ALG Cleaning, SIA Baltic Restaurants Latvia, VSIA Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, SIA Bravo, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, SIA Clean R, SIA CS Apkope, SIA CS Finance, SIA CS Komercserviss, SIA Dardedze Hologrāfija, SIA DEPO DIY, SIA Dinair Filton, AS Drogas, SIA EMT, SIA Firma Madara 89, SIA Eco Baltia vide, SIA Elizabetes Centrs, SIA EVA-SAT,   SIA FDA Service, SIA Grifs AG, AS G4S Latvia, AS Hausmaster, SIA Jūrmalas namsaimnieks, Konkurences padome, SIA Later Ltd,   AS Latvijas balzams, AS Latvijas Finieris, VAS Latvijas Pasts, Latvijas Republikas Zemessardze, SIA L-Ekspresis, SIA Livonia Print, SIA Marmors, SIA Maxima Latvija,   SIA Mogotel, SIA Norma-A, SIA Orkla Foods Latvija, VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, SIA Paul Mason Properties, SIA Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, AS Rīgas Dzirnavnieks, SIA Rīgas nami, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs, Rīgas pašvaldības policija, SIA Rīgas Piensaimnieks, Rīgas pilsētas būvvalde, Rīgas Sociālais dienests, SIA Rīgas ūdens, SIA Rimi Latvia, SIA Orkla Confectionery&Snacks Latvija, SIA Parkburger, SIA RX Tirdzniecība, SIA Senior Latvia, SIA SiljJa, SIA SKAI Baltija,  SIA Skonto Prefab,   VAS Starptautiskā lidosta ''Rīga'', SIA Stora Enso Packaging, SIA Transcom Worldwide Latvia, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, Valsts probācijas dienests, AS Viesnīca Latvija, SIA Viesnīca Rīdzene.

Uzņēmēji, klātienē tiekoties ar darba meklētājiem, ne vien piedāvās brīvās darba vietas, bet arī informēs par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās darba intervijas. Darbs tiks piedāvāts gan augstas, gan vidējās, gan zemas kvalifikācijas profesijās. Vairāki darba devēji Vakanču gadatirgū Rīgā uzstāsies ar prezentācijām, sniedzot plašāku informāciju par saviem uzņēmumiem, to darbības specifiku, darba iespējām un perspektīvām.

NVA stendā būs iespējams uzzināt, kādas darba devēju reģistrētās vakances šobrīd ir aktuālas NVA datu bāzē, kā arī iegūt detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. NVA speciālisti interesentiem izskaidros un parādīs, kā vakances ir jāreģistrē vai jāmeklē NVA CV un vakanču portālā. Pasākumā būs satiekams arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultants, kas informēs par nodarbinātības un izglītības iespējām gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs, savukārt NVA karjeras konsultants atbildēs uz jautājumiem, kas saistās ar profesionālās piemērotības noteikšanu un karjeras plānošanu, kā arī sniegs padomus darba meklēšanas jautājumos, tostarp palīdzēs uzrakstīt CV un sagatavoties darba intervijai.

Šogad NVA Vakanču gadatirgi ir notikuši Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Preiļos un Rēzeknē, savukārt Dienvidigaunijas pilsētā Valga, kas robežojas ar Ziemeļlatvijas pilsētu Valka,  sadarbībā ar Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fondu tika rīkots “Livonijas darba gadatirgus 2019”.

 

NVA direktore Evita Simsone: “Vakanču gadatirgi ir ļoti nozīmīga un auglīga NVA tradīcija,  kas aizsākās 2013.gada pavasarī, lai veicinātu darba devēju un darba meklētāju satikšanos. Piedaloties Vakanču gadatirgos, darba devēji iegūst iespēju klātienē un vienuviet satikt daudzus motivētus darba meklētājus, uzsākt darba pārrunas, lai turpmāk ar piemērotākiem kandidātiem nodibinātu darba attiecības. Esmu gandarīta, ka Vakanču gadatirgu rīkošanā aktīvi iesaistās darba devēju organizācijas un pašvaldības. Šopavasar trīs Vakanču gadatirgus - Daugavpilī, Jelgavā un Liepājā – mēs rīkojām ciešā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru. Preiļu novada pašvaldība un Preiļu novada Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar NVA organizēja Vakanču gadatirgu Preiļos, savukārt Rēzeknes novada un Rēzeknes pilsētas pašvaldības sadarbībā ar NVA rīkoja Vakanču gadatirgu Rēzeknē. Pašvaldību organizētie Vakanču gadatirgi un vietējā mēroga darba biržas šopavasar ir notikušas arī Jūrmalā, Ķekavā un Mārupē. Vakanču gadatirgus Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Preiļos, Rēzeknē un Valgā šopavasar apmeklējuši vairāk nekā 3,8 tūkstoši darba meklētāju, piedalījušies 117  darba devēji, piedāvājot vairāk nekā 2560 brīvās darba vietas.​ Rīgā norisināsies šī pavasara noslēguma Vakanču gadatirgus, bet rudenī darba devējus un darba meklētājus pulcēs Vakanču gadatirgus Smiltenē. Rudenī rīkosim arī īpašu Vakanču gadatirgu e-vidē, lai uzrunātu Latvijas valstspiederīgos, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, taču vēlas atgriezties Latvijā. 26. septembrī Eiropas nodarbinātības dienestu tikla EURES projekta ietvaros notiks Eiropas tiešsaistes darba diena, kas būs sava veida tilts, kas savienos darba devējus Latvijā un Latvijas valstspiederīgos darba meklētājus ārvalstīs.” 

 

Nodarbinātības valsts aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums