CSP saņem divus apbalvojumus iniciatīvas "Konsultē vispirms" godināšanā

29. martā Ekonomikas ministrijas rīkotajā uzņēmējiem atsaucīgāko iestāžu apbalvošanas pasākumā Centrālā statistikas pārvalde (CSP) saņēma apbalvojumus divās no kopumā sešām nominācijām – "Uzņēmēju izvēle" un "Informācijas sniegšanas un konsultēšanas līderis".

“Ceļš līdz uzņēmēju atzinības saņemšanai ir bijis garš un vēl nav noiets, bet šodien ar pilnu pārliecību varu teikt, ka arvien vairāk orientējamies uz mūsu klientu – uzņēmumu, kam jāsniedz statistikas pārskati. Šogad tādu ir 32 tūkstoši jeb ceturtā daļa no visiem ekonomiski aktīvajiem Latvijas uzņēmumiem,” saņemot augsto novērtējumu teica CSP priekšniece Aija Žīgure.

“Uzņēmēju izvēle” novērtējuma ietvaros aptaujātie uzņēmēji visaugstāk no visām 22 vērtētajām iestādēm novērtējuši sadarbību ar Centrālo statistikas pārvaldi. Savukārt nominācija “Informācijas sniegšanas un konsultēšanas līderis” izceļ uz klientiem orientētas darbību – izcilību informācijas sniegšanā un konsultēšanā.

Lai atvieglotu viņu saziņu ar CSP, šogad atvērts klientu zvanu centrs. Bezmaksas informatīvais tālrunis nodrošina ikviena zvana savienojumu ar CSP darbinieku, un katrs saņem nepieciešamo konsultāciju. Martā ieviesta arī tiešsaistes saziņas iespēja respondentiem ar CSP konsultantu.

Par iniciatīvas “Konsultē vispirms” līderi 2018. gadā atzīts Pārtikas un veterinārais dienests. Atlikušajās trijās nominācijās augstāko novērtējumu saņēma Valsts ieņēmumu dienests, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un Valsts augu aizsardzības dienests.

Atbilstoši izstrādātajai metodoloģijai „Konsultē vispirms” principa ieviešana tika vērtēta 22 uzraugošajās iestādēs trīs līmeņos, aptaujājot iestāžu klientus, darbiniekus un lūdzot iestādēm veikt arī pašnovērtējumu. Šādus novērtējumus paredzēts veikt ik gadu, lai izvērtētu „Konsultē vispirms” ieviešanas progresu un identificētu jomas, kuras iestādēm vēl nepieciešams pilnveidot. 

Centrālā statistikas pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli