Finanšu ministra padomnieks nodokļu, muitas un ēnu ekonomikas ierobežošanas jautājumos būs Kaspars Čerņeckis

Finanšu ministrs Jānis Reirs nolēmis nodokļu, muitas un ēnu ekonomikas ierobežošanas jautājumu padomnieka amatā iecelt Kasparu Čerņecki. Viņš amata pienākumus veiks kā štata darbinieks un darbu sāks 1. aprīlī.

Padomnieka pienākumos ietilps atbalstīt un novērtēt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darba pilnveidošanu, sadarbībā ar ministriju un nozaru ekspertiem izstrādāt priekšlikumus ēnu ekonomikas ierobežošanai, kā arī sniegt konkrētas idejas mūsdienīgu risinājumu un analītikas ieviešanai nodokļu administrēšanā. Tāpat viņa pienākums būs izvērtēt vidēja termiņa VID darbības stratēģiju, kā arī tās atbilstību starptautiskai labajai praksei.

“Nodokļu administrēšanai ir jābūt efektīvai, taisnīgai un saprotamai. Vienkāršai un ērtai attiecībā uz godīgiem nodokļu maksātājiem, bargai attiecībā uz krāpniekiem. Manā komandā ir vajadzīgs pieredzējis un kompetents kolēģis, kurš šos mērķus palīdzēs sasniegt. Uzskatu, ka Kaspara Čerņecka profesionālā pieredze sniegs atbalstu nozares attīstībā,” tā finanšu ministrs Jānis Reirs.

Kaspars Čerņeckis kopš 1999. gada ir ieņēmis dažādus vadošus amatus VID. No 2009. gada līdz 2013. gadam ir pildījis VID dienesta Finanšu policijas pārvaldes direktora amata pienākumus. No 2013. gada līdz 2016. gadam ir bijis VID ģenerāldirektora vietnieks noziedzības apkarošanas jomā. Savukārt 2016. gadā kļuvis par VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes direktoru.

Par darbu ir saņēmis vairākus profesionālos apbalvojumus. 2013. gadā Kaspars Čerņeckis ir apbalvots ar VID otrās pakāpes Goda zīmi par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu, teicamu darba kvalitāti un nozīmīgu ieguldījumu VID attīstībā. Savukārt 2012. gadā ar Ministru kabineta rīkojumu viņam piešķirta finanšu policijas ģenerāļa dienesta pakāpe.

Kasparam Čerņeckim ir Tiesību zinātnes maģistra grāds kriminālistikas un operatīvās darbības teorijas apakšnozarē.

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli