Jaunuzņēmumiem vēl sešas dienas iespēja pieteikt dalību PowerUp! konkursam

Pieteikšanos PowerUp! konkursam var veikt līdz šā gada 11. martam. Jaunuzņēmumiem šī ir iespēja piedalīties konkursā un cīnīties par galveno balvu – 50 000 eiro un finansējuma piesaisti 150 000 eiro apmērā. PowerUp! konkursa dalībniekiem tiek sniegta unikāla iespēja prezentēt savu biznesa ideju starptautiskam partneru tīklam, un attīstīt to starptautiskā mērogā.

Šogad notiekošajā konkursā īpašs fokuss ir vērsts uz jaunuzņēmumiem, kuri darbojas tādās jomās, kā, piemēram, enerģētika, mobilitāte, apkure, tīrās tehnoloģijas un viedās tehnoloģijas. Konkursā InnoEnergy pievērsīs padziļinātāku uzmanību tīra gaisa tēmai, jo tā ieņem nozīmīgu lomu uzņēmuma ikdienas darbībā.

Finansiālo ieguvumu solījumi nav vienīgais, kas padara PowerUp! konkursu tik īpašu. Vienlīdz svarīgi jaunuzņēmumu attīstībai ir iespēja pievienoties InnoEnergy biznesa akceleratora Highway® programmai, kas piedāvā iespēju piekļūt starptautiskam biznesa partneru tīklam, kā arī plašu InnoEnergy ekspertīzi un investīcijas līdz pat 150 000 eiro apmērā.

Power Up! konkursa ietvaros tiks pasniegta “Clean Air Challenge” jeb “Tīrā gaisa izaicinājuma” balva tam jaunuzņēmumam, kura izstrādātais risinājums būtiski ietekmēs cīņu pret gaisa piesārņojumu un smoga radītajām sekām.

“Jaunuzņēmumi un to pārstāvji, kuri pievienojas Highway programmai, var sagaidīt atbalstu plašā jomu spektrā, sākot ar juridisko un intelektuālā īpašuma aizsardzību, agile metodiku līdz pat dizaina izstrādei. Mēs sadarbojamies ar dažādiem pētniecības institūtiem un universitātēm,  kā arī dažādu jomu inženieriem un tehnoloģiju ekspertiem. Mēs sniedzam atbalstu jaunuzņēmumiem, piesaistot un nodrošinot viņiem savus pirmos klientus, tādējādi bruģējot ceļu uz veiksmīgu nākotni,” komentē Jakubs Milers (Jakub Miler), InnoEnergy izpilddirektors Centrāleiropā.

Jaunuzņēmumi, kas pārvarēs pirmo pieteikšanās kārtu, saņems aicinājumu piedalīties intensīvās apmācībās (bootcamp), kuras vadīs starptautiski atpazīstami biznesa mentori. Šīs apmācības ļaus dalībniekiem labāk sagatavoties gan reģionālajiem fināliem, gan lielajam konkursa finālam, kuros viņi prezentēs savas idejas investoriem un industrijas ekspertu lokam. PowerUp! konkursa uzvarētāju noskaidros 21. maijā, Krakovā, Polijā, vienā no  svarīgākajiem ekonomikas notikumiem Centrāleiropā un Austrumeiropā – “Impact'19”.

“Dalība PowerUp! konkursā jaunuzņēmumiem paver iespējas gūt starptautisku atpazīstamību un iespēju prezentēt savu biznesa ideju plašam nozares profesionāļu lokam. Latvijas jaunuzņēmumu starts iepriekšējos PowerUp! konkursos pierāda, ka mūsu reģionā ir daudz lielisku ideju ar lielu potenciālu. Aicinām ikvienu Latvijas jaunuzņēmumu, kuram ir ambīcijas sasniegt lielus mērķus ar enerģētiku saistītā jomā, pieteikt savu dalību PowerUp! konkursam – tā ir iespēja gūt neatsveramu pieredzi un atspērienu jaunuzņēmuma tālākā attīstībā,” konkursam pieteikties mudina Zigmārs Reklaitis, InnoEnergy pārstāvis Latvijā.

2018. gada PowerUp! konkursa uzvarētājs bija jaunuzņēmums “Zubax Robotics”  no Igaunijas, kas piedāvāja risinājumu, lai ievērojami samazinātu enerģijas patēriņu nākotnes mobilitātes tehnoloģijām.

Lai piedalītos konkursā, jaunuzņēmumiem jābūt izveidotai komandai, aizsargātam intelektuālajam īpašumam un jāpiedāvā produktus vai pakalpojumus, ko iespējams ieviest tirgū ne vēlāk kā pēc diviem gadiem. Plašāka informācija dalībniekiem, pieteikšanās anketa un visa nepieciešamā informācija ir pieejama adresē: www.powerup.innoenergy.com

PowerUp! konkursam iespējams pieteikties līdz šī gada 11. martam.

Par InnoEnergy:

InnoEnergy ir 2010. gadā dibināts un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalstīts inovāciju dzinējs enerģijas ilgtspējas jomā, kas līdzdarbojas un iegulda katrā projekta inovāciju tapšanas posmā. Pateicoties tā dalībnieku tīklam, InnoEnergy nodrošina plašas sadarbības iespējas, savedot kopā izgudrotājus un nozares speciālistus, pētniekus un uzņēmējus, absolventus un darba devējus, kā arī uzņēmējiem paver jaunas tirgus iespējas visā Eiropā. Uzņēmums strādā ar trīs būtiskām inovāciju jomām – izglītību, lai veicinātu izpratni par ilgtspējību un industrijas vajadzībām nākotnes darba tirgū; inovāciju projektiem, lai radītu komerciāli īstenojamas tehnoloģijas, kas sniedz rezultātus klientam; kā arī biznesa attīstības pakalpojumiem, kas atbalsta inovatīvus enerģijas jomas uzņēmējus un jaunuzņēmumus (start-up). Apvienojot visas šīs nozares, InnoEnergy veicina katras jomas ietekmi, paātrina tirgum gatavo risinājumu izstrādi un veido vidi, kurā realizēt inovatīvus risinājumus.

Katrīna Ansonska
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24252627
28293031   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri