VID ģenerāldirektore darba vizītē apmeklē Jelgavu


Ieva Jaunzeme public. foto
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pirmdien, 18.februārī, reģionālajā vizītē apmeklēja Jelgavu. Vizītes ietvaros I. Jaunzeme tikās ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, kā arī pašvaldības struktūru pārstāvjiem.

Uzrunājot klātesošos, VID ģenerāldirektore iepazīstināja ar VID darbu saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit, kā arī gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu, kas būs iespējama no 1.marta.

Klātesošie tika informēti par Brexit veltīto sadaļu VID interneta mājaslapā, kurā plānots informēt iedzīvotājus un uzņēmumus par izmaiņām, ar kurām jārēķinās, Lielbritānijai izstājoties no ES.

Lielbritānija ir bijusi otrs lielākais sadarbības partneris Latvijas uzņēmējiem, un tādējādi ir būtiski iespējami savlaicīgi saprast, kādas ir gaidāmas izmaiņas attiecībās ar šo Eiropas valsti,” sacīja I. Jaunzeme.

Savukārt attiecībā uz deklarāciju iesniegšanu VID ģenerāldirektore uzsvēra, ka šo deklarāciju pieņemšanai un apstrādei plānots piesaistīt papildu darbiniekus, lai šis process notiktu iespējami operatīvāk un VID klientiem ērtāk. Tāpat tika uzsvērts, ka dokumentus attaisnoto izdevumu atmaksai par iepriekšējos periodu VID iespējams iesniegt trīs gadu laikā.

Tāpat tikšanās laikā tika atbildēts uz pašvaldības pārstāvju jautājumiem gan par deklarāciju iesniegšanu un iespējamajiem jauninājumiem saistībā ar Brexit, gan Latvijā īstenoto nodokļu reformu, gan citām aktualitātēm.

Valsts ieņēmumu dienests
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums