Izsludina Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu


Rīgas Dome
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu. Konkursa rezultātā tiks atbalstīta Rīgai nozīmīgu kultūras projektu īstenošana vizuālajā, mūzikas, dejas, audiovizuālajā un teātra mākslā, kā arī grāmatniecībā, muzeju darbībā, pilsētas kultūrvides un starpdisciplinārā jomā.

2019. gada konkursā kā prioritāte noteikts atbalsts inovatīviem un izglītojošiem projektiem visās kultūras un mākslas nozarēs. Prioritāri tiks atbalstīti projekti, kas atspoguļo un popularizē Rīgas pilsētas kultūrvēsturi, izcilas kultūras personības, viņu daiļradi un saikni ar Rīgu. Kā prioritārs būs arī atbalsts projektiem, kas sekmē pilsētvides un pilsētas infrastruktūras daudzveidīgu izmantošanu.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 25. janvāra plkst. 16.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, kā arī jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi konkurss.projekti@riga.lv. Arī projektu pieteikumi elektroniski vienotā PDF formāta dokumentā jānosūta līdz 25.janvāra plkst. 16.00.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami RD IKSD tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”, tālruņi uzziņai: 67043670, 67043690, 27898486.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums