REN TV Baltija veiksmīgi startējusi A. Mamikina autorprogramma "Bez cenzūras"


Mamikins
Aizvadītajā trešdienā, 10. aprīlī, REN TV Baltija startējusī Andreja Mamikina autorprogramma "Bez cenzūras" ir izraisījusi pastiprinātu skatītāju interesi.

Saskaņā ar pētījumu aģentūras TNS Latvia datiem, programmas katru minūti vidēji noskatījušies 73 tūkstoši skatītāju vecumā virs četriem gadiem. Tas nozīmē, ka šīs programmas reitings salīdzinājumā ar četru iepriekšējo nedēļu analoģisko laikposmu pieaudzis gandrīz trīs reizes un veidoja 3.63%.

Programmas skatīšanās laika daļa starp televīzijas komerckanāliem bija 10,3%.

Kopumā programma sasniegusi 183 tūkstošus skatītāju. Arī tas ir gandrīz trīs reizes vairāk par tradicionālo līmenī četrās iepriekšējās trešdienās. Tādējādi jaunajā kanālā REN TV Baltija programma tika skatīta ievērojami vairāk nekā tās iepriekšējā ētera vietā – TV5.

Minētie rezultāti apstiprina iepriekš izteikto prognozi, ka A. Mamikina autorraidījums organiski iekļausies REN TV Baltija programmā, kurā analītiskie raidījumi ir būtiska saturiskā komponente.

Raidījums "Bez cenzūras" skatāms REN TV Baltija ēterā darbdienās 18:50. Programmas garums – 45 min. Ētera laikā skatītāji var izteikt savu attieksmi pret apspriežamo tematu ar telefonbalsojuma starpniecību, kā arī paust savu viedokli ar Tvitter lappuses EfirBezCenzury un e-pasta mamikins@mamikins.lv starpniecību.

REN TV Baltija ir izklaidējošs kanāls, kurš orientēts uz mērķauditoriju vecumā no 25 līdz 54 gadiem. Kanāla programmas kodolu veido dokumentālie projekti, realitātes šovi, humora un autorprogrammas, populāras Krievijas un Rietumu mākslas filmas. Saskaņā ar pētījumu aģentūras TNS Latvia datiem, REN TV Baltija skatīšanās laika daļa 2013. gada pirmajā ceturksnī salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo laikposmu pieaugusi par 32%.


www.1bma.lv
Ģertrūdes 10/12-34, Rīga, LV-1010

Edžus Vējiņš
„Baltic Media Alliance” preses sekretārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums