Iedzīvotāji atbalsta pašvaldības lēmumu par investīciju nākamo prioritāti noteikt ielu remontus

Lielākā daļa (67%) aptaujāto Rīgas iedzīvotāju uzskata, ka par pašvaldības investīciju nākamo prioritāti pēc skolu un bērnudārzu rekonstrukcijas jābūt ceļu un ielu remontiem.

Gandrīz 16% rīdzinieku uzskata, ka jāinvestē arī pilsētas poliklīniku remontos, liecina Tirgus un sabiedrisko domas pētījumu centra SKDS veiktā aptauja. Savukārt 6% respondentu domā, ka vairāk līdzekļu jāatvēl ielu apgaismojuma uzlabošanai.

Kā zināms, pēdējo trīs gadu laikā Rīgas domes investīciju prioritāte bija skolu un bērnudārzu remonti. No 2009. līdz 2011. gadam 581 izglītības objektos (382 bērnudārzi un 199 skolas) ir ieguldīti vairāk nekā 62,5 miljoni latu.

Šogad plānots ieguldīt vēl gandrīz 12 miljonus latu 72 pirmsskolas izglītības iestādēs un 79 skolās, kur jau uzsākti būvdarbi vai tie atrodas projektēšanas vai iepirkumu procedūras stadijā.

Šogad Rīgas pašvaldība sākusi īstenot programmu, kuras gaitā līdz 2016. gadam plānots sakārtot visus iekškvartālu pagalmus. Šā gada budžetā šim mērķim pašvaldība piešķīrusi 1,9 miljonus latu. Par šiem līdzekļiem tiks remonti remontēti piebraucamie ceļi un trotuāri iekšpagalmos Pļavniekos un Purvciemā, kopumā 123 733 kvadrātmetru platībā.

Informāciju sagatavoja: Sergejs Truhanovs, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli