ŠKODA, turpinot paplašināt dīleru tīklu Latvijā, atver jaunu pilna servisa dīlera centru Liepājā.


Publicitātes foto
No šī gada sākuma Liepājā darbību uzsāk jaunākais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs Latvijā - Skandi Motors Liepāja, Brīvības ielā 146c. Dīlera centra atvēršana Kurzemē ir nākošais solis ŠKODA zīmola attīstībai Latvijā.

Liepājas dīlera centrā ir apskatāms un pieejams aktuālais ŠKODA automašīnu modeļu klāsts ar atraktīviem piedāvājumiem klientiem. Sākot ar šī gada sākumu, ŠKODA dīlera centrā ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienus ar jaunākajiem ŠKODA modeļiem, pasūtīt jaunu automašīnu vai arī izvēlēties kādu no īpašajiem piedāvājumiem plašajā noliktavas krājumā. Jaunais ŠKODA dīleris nodrošinās kvalitatīvu, ātru un pieejamu ŠKODA servisu, kā arī garantijas un pēcgarantijas auto aprūpes pakalpojumus, ievērojot rūpnīcas aktuālos noteiktos standartus un nodrošinot visaugstākās klientu apkalpošanas prasības.

“Patiess prieks, ka jau pašā gada sākumā ŠKODA zīmols Latvijā ir ieguvis jaunu pilna servisa dīleri Liepājā, nodrošinot Liepājas un Kurzemes klientiem pieejamu servisu un plašu modeļu klāstu. Dīlera centrs Liepājā ir jau trešais zīmola dīlera centrs Latvijā ar to apliecinot ŠKODA zīmola mērķi kļūt par vienu no vadošajiem auto zīmoliem.. Liepājas dīleris ir jau otrais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs reģionos, turpinot paplašināt ŠKODA dīleru tīklu Latvijā. Šī gada laikā esam iecerējuši atvērt vēl vienu dīleru centru Rīgā,” uzsver Māris Jansons, “Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs.

ŠKODA dīlera centra automašīnu pārdošanas konsultanti, automašīnu finansēšanas un apdrošināšanas konsultants, kā arī ŠKODA autorizētā servisa pakalpojumi Skandi Motors Liepāja ir pieejami klientiem darba dienās no 8:00 līdz 18:00, kā arī sestdienās no 9:00 līdz 16:00 Brīvības ielā 146c, Liepājā. Jaunā ŠKODA dīlera interneta vietne – www.skodaliepaja.lv

Ejot līdzi laikam un tehnoloģijām, kopš gada sākuma visiem ŠKODA potenciālajiem klientiem ir pieejams ŠKODA modeļu konfigurators. Šis digitālais instruments ļaus iepazīt kāroto ŠKODA modeli detalizētāk, vienlaicīgi sniedzot informāciju par izvēlētā automobiļa komplektāciju un cenu. Arī aktuālā ŠKODA modeļu noliktava ir pieejama digitālā vidē, īpašie servisa piedāvājumi un aktualitātes kā arī pieteikšanās testa braucienam, tas viss – www.skoda.lv

Par “Auto 100”

  • 2018. gadā ŠKODA zīmols ar 1322 automobiļiem ir iekļuvis Latvijas pārdotāko pasažieru auto TOP 3.

  • “Auto 100” Latvijas filiāle ĀKF ir Igaunijā bāzētās AS “Auto 100” filiāle Latvijā. AS “Auto 100” Igaunijā izplata un ir mazumtirdzniecības pārstāvji tādiem zīmoliem kā “ŠKODA” un “Porsche”, ir oficiālais “Lamborghini” automašīnu izplatītāji Baltijā un Somijā kā arī autorizēts “Bentley” servisa partneris Igaunijā.

  • AS “Auto 100” pieder investīciju kompānijai AS “Adole Invest”, kas ir daļa no Dānijas uzņēmuma “Semler Gruppen” AS. “Semler Gruppen” AS ir Dānijas lielākais nozares uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi, kas Dānijā pārstāv visus “Volkswagen Grupas” zīmolus.

Par “ŠKODA AUTO”

  • ir viens no vissenākajiem transportlīdzekļu ražotājiem pasaulē. Kompānija dibināta 1895. gadā – laikā, kad tika izgudrotas pirmās automašīnas. Kompānijas centrālais birojs aizvien vēl atrodas Čehijas pilsētiņā Mlada Boleslavā.

  • šobrīd piedāvā šādus modeļus: CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, KAROQ, KODIAQ un SUPERB.

  • 2016. gadā klientiem piegādāja vairāk kā vienu miljonu automašīnu.

  • kopš 1991. gada ir daļa no Volkswagen Group, kas ir viens no veiksmīgākajiem autoražotājiem pasaulē. ŠKODA, sadarbībā ar grupas uzņēmumiem, neatkarīgi ražo automašīnas, kā arī to komponentes, piemēram, dzinējus un pārnesumkārbas.

  • ražo trīs rūpnīcās Čehijas Republikā, kā arī grupas ražotnēs Ķīnā, Krievijā, Slovākijā un Indijā, un vietējo partneru ražotnēs Ukrainā un Kazahstānā.

  • nodarbina vairāk nekā 30 000 darbinieku vairāk nekā 100 tirgos pasaulē.

ŠKODA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums