Ziņas | Reitingi - statistika


Plāno būvniecības darbus gudri – apmeklē „Māja I 2016” jau martā!

Plānojiet, būvējiet un pārveidojiet savu mājokli gudri – apmeklējiet izstādi „Māja I 2016”, kas no 10. līdz 13. martam notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā! Nozares profesionāļi sniegs vērtīgus padomus, bet uzņēmumi lutinās ar īpaši izdevīgām cenām.

2015.gadā 114 no vardarbības cietušiem cilvēkiem sniegts sociālās rehabilitācijas pakalpojums

2015.gadā 30 Latvijas pašvaldībās ir sniegts valsts apmaksātais sociālās rehabilitācijas pakalpojums no vardarbības cietušām pilngadīgām personām, informē Labklājības ministrija (LM).

IKP ātrais novērtējums: 2013.gada 4.ceturksnī pieaugums par 3,5%

Saskaņā ar CSP ātro novērtējumu 2013.gada ceturtajā ceturksnī iekšzemes kopprodukta (IKP) apjoms pēc sezonāli neizlīdzinātajiem datiem, salīdzinot ar 2012.gada ceturto ceturksni, ir palielinājies par 3,5%.

Decembrī samazinās pārtikas rūpniecības ražojumu eksports

2013. gada decembrī salīdzinājumā ar novembri preču eksporta vērtība faktiskajās cenās samazinājās par 12,2% un importa – par 4,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes operatīvie dati. Decembrī ārējās tirdzniecības bilance nedaudz pasliktinājās, eksportam kopējā ārējās tirdzniecības apjomā samazinoties līdz 45,0% (2013. gada novembrī 47,1%). Gada dati par Latvijas ārējo tirdzniecību 2013.gadā tiks publicēti 17.februārī.

45% iedzīvotāju vasarā plāno doties aktīvā atpūtā un izbraukumos pie dabas

45% jeb gandrīz katrs otrais iedzīvotājs iecerējis šovasar aktīvi atpūsties un apmeklēt dažādus festivālus, doties laivu braucienos, piknikā, pārgājienā un ekskursijās pa Latviju. Vien 4% brīvo laiku plāno pavadīt mājās skatoties televizoru vai darbojoties ar datoru, secināts tirdzniecības centra Domina Shopping pircēju aptaujā.

Mazie jūrmalnieki uzbur ziedu pasauli Bulduros

Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņu un skolotāju ikgadējā tematiskā izstāde „Ziedu burvība” no 11. maija būs apskatāma Bulduru mākslinieku namā.

REN TV Baltija veiksmīgi startējusi A. Mamikina autorprogramma „Bez cenzūras”

Aizvadītajā trešdienā, 10. aprīlī, REN TV Baltija startējusī Andreja Mamikina autorprogramma „Bez cenzūras” ir izraisījusi pastiprinātu skatītāju interesi.

Pētījums: piektdaļa Latvijas iedzīvotāju aptiekas precēm pēdējā mēnešalaikā tērējuši līdz pat 50 Ls

Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs pēdējo triju mēnešu laikā aptiekas preču iegādei tērējis vairāk naudas nekā ierasts, bet pēdējā mēneša laikā katrs piektais pirkumiem aptiekā atvēlējis līdz pat 50 latiem, liecina aptieku tīkla „EUROAPTIEKA” jaunākais pētījums.

Cilvēki virs 40 gadiem negadījumos cieš retāk, bet traumas ir smagākas nekā jauniešiem

Kritieni, lauztas rokas, sporta traumas – nepatīkami nelaimes gadījumi, taču no tiem nav pasargāti ne jaunāka, ne vecāka gada gājuma cilvēki. Kā liecina Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (RSA Grupa) dati, nelaimes gadījumi cilvēkiem pēc 40 gadiem atgadās retāk, taču vidējais zaudējumu apmērs, kas vēlāk tiek atlīdzināts par traumas ārstēšanu, ir pat 8 reizes lielāks nekā jauniešiem.

Katrs ceturtais iedzīvotājs Valentīndienas dāvanām plāno tērēt 5 līdz 10 latus

26% jeb katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs iecerējis savu otro pusīti Mīlestības svētkos pārsteigt kā īpaši, dāvanu iegādei tērējot no 5 līdz 10 latiem. Iecienītāko dāvanu vidū minētas sirsnīgas mīļlietiņas, smaržas, kosmētika, kā arī romantiskas vakariņas un atpūta divatā, liecina tirdzniecības centra Domina Shopping veiktā aptauja.

Aptauja: Latvijas iedzīvotājiem lielākoties ir racionāla un pragmatiska pieeja dāvanu iegādei

Izvēloties dāvanas, lielākā daļa aptaujāto Latvijas iedzīvotāju pret šo procesu attiecas racionāli un pragmatiski – 41% aptaujāto visbiežāk izvēlas apdāvināt citus ar praktiskām lietām, bet teju katrs trešais (31%) apsveikšanai izvēlas dāvanu karti, liecina „Maxima Latvija” aptaujas rezultāti.

55% bērnu vecāku neizmanto mobilo aplikāciju drošības risinājumus

Lai arī gandrīz 60% bērnu aktīvi lieto mobilās viedtālruņu aplikācijas, joprojām liela daļa vecāku neapzinās iespējamos drošības riskus un nepārzina aizsardzības risinājumus, secināts Zelta Zivtiņas veiktajā vecāku aptaujā. Vairāk nekā ceturtā daļa jeb 27% bērnu mobilās aplikācijas izmanto izklaidei, savukārt katrs piektais jeb 19% bērnu tās lieto izglītojošiem mērķiem.

PBK un REN TV Baltija skatītāji dzīvo līdzi jauno šovu dalībniekiem ne mazāk kā hokeja komandām

Aizvadītajās brīvdienās Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) notika pirmizrāde šovam „Nosvērti un laimīgi!”, kas ir populārā amerikāņu projekta „The Biggest Loser” Ukrainas versija. 20 šova dalībnieki ar lieko svaru 5 mēnešus apliecinās savu gribasspēku, cīnoties ar liekajiem kilogramiem pieredzējušu treneru un dietologu vadībā.

57% aptaujāto iepirkšanos kopā ar bērniem pielīdzina bezmaksas treniņam pedagoģijā un psiholoģijā

Vairāk nekā puse jeb 57% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju – vecāku iepirkšanos lielveikalā kopā ar mazu bērnu pielīdzina bezmaksas treniņam pedagoģijā un psiholoģijā, liecina interneta lielveikala „e-maxima.lv” veiktās aptaujas rezultāti.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 183 personas

Otrdien, 22.janvārī Ministru kabinets pieņēma lēmumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 183 personas, tajā skaitā deviņas nepilngadīgas personas, kas naturalizējušās kopā ar vecākiem.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti