Katrs ceturtais iedzīvotājs Valentīndienas dāvanām plāno tērēt 5 līdz 10 latus

26% jeb katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs iecerējis savu otro pusīti Mīlestības svētkos pārsteigt kā īpaši, dāvanu iegādei tērējot no 5 līdz 10 latiem. Iecienītāko dāvanu vidū minētas sirsnīgas mīļlietiņas, smaržas, kosmētika, kā arī romantiskas vakariņas un atpūta divatā, liecina tirdzniecības centra Domina Shopping veiktā aptauja.

Savukārt teju 20% jeb teju piektā daļa iedzīvotāju neplāno svinēt Valentīndienu.

20% jeb katrs piektais respondents dāvanu iegādi plāno savlaicīgi un rūpīgi pārdomā, kā Valentīndienā sveikt mīļoto. Turklāt lielākā daļa aptaujāto atzīst, ka Valentīndienas dāvanu iegādei neplāno tērēt milzu summas; tikai 4% respondentu Valentīndienas dāvanām iecerējuši tērēt 50 līdz 100 latus.

Vairums aptaujāto norāda, ka Mīlestības svētkos ļoti gaida īpašus pārsteigumus no saviem mīļajiem. Turklāt 46% respondentu atzinuši, ka būtu apbēdināti, ja otrā pusīte tomēr pamanītos aizmirst par Mīlestības svētikiem un nesarūpētu nekādu dāvanu.
Aptauja tika veikta februāra sākumā t/c Domina Shopping mājas lapā, tajā piedalījās 584 respondentu vecumā no 14 līdz 55 gadiem.

www.draugiem.lv/dominashopping/
www.facebook.com/tcDominaShopping
www.twitter.com/DominaShopping

Eda Magone,
T/c Domina Shopping mārketinga vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums