Šobrīd elektroapgādē situācija stabila

Šobrīd, pastiprinoties vēja brāzmām atsevišķos rajonos, situācija elektroapgādē ir stabila. Atbilstoši AS "Sadales tīkls" Dispečeru dienesta sniegtajai informācijai, avārijas atslēgumi ir reģistrēti Saldus apkaimē, kur operatīvās izbraukuma brigādes jau strādā, atjaunojot elektroapgādi.

Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtajām ziņām, dienas laikā vēja fronte no Kurzemes virzīsies pāri Vidzemei, nostiprinoties piekrastes rajonos. Dienas pirmajā pusē brāzmas jutīs arī Rīgas iedzīvotāji, vēlāk sasniedzot arī Valmieru un Rūjienu.

Ņemot vērā šo informāciju, AS "Sadales tīkls" ir gatava attiecīgajos reģionos ātri reaģēt avārijas atslēgumu rašanās brīžos un operatīvi atjaunot elektroapgādi. Šobrīd situācija elektroapgādē ir stabila. Saldus apkārtnē no rīta ir konstatēti 3 vidējā sprieguma avārijas atslēgumi, kuru lokalizāciju veic operatīvā izbraukuma brigādes, to novēršanā gatavs iesaistīties arī Remonta un celtniecības dienests.

AS "Latvenergo" aicina Latvijas iedzīvotājus vētras vai stipra vēja laikā būt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā. Netuvoties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies koki vai zari, vai zemē redzams norauts elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Ja vētras dēļ tiek traucēta elektroapgāde, par atslēgumu un tā novēršanas gaitu klienti tiks informēti ar īsziņas (SMS) palīdzību. Par bojājumiem SMS tiek sūtīti uz datubāzē reģistrēto lietotāju norādīto kontakttālruni. AS "Latvenergo" aicina tos klientus, kuri vēl nav reģistrējuši sava mobilā tālruņa numuru, to izdarīt http://www.e-latvenergo.lv.

Konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju vai elektroiekārtu tuvumā, piemēram, ja uz elektrolīnijas ir nogāzies vēja nolauzts koks, nemēģināt to novērst pašiem, bet ziņot Klientu servisam pa bezmaksas tālruni 80 200 404. AS "Latvenergo" brīdina: esiet piesardzīgi un apdomīgi, neriskējot ar savu un citu cilvēku dzīvību!

Atgādinām: REDZOT ZEMĒ GUĻOŠU LĪNIJAS VADU VAI UZ LĪNIJAS UZKRITUŠU KOKU, NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NETUVOJIETIES TAM UN NEĻAUJIET TO DARĪT ARĪ CITIEM!

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums