PBK un REN TV Baltija skatītāji dzīvo līdzi jauno šovu dalībniekiem ne mazāk kā hokeja komandām

Aizvadītajās brīvdienās Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) notika pirmizrāde šovam "Nosvērti un laimīgi!", kas ir populārā amerikāņu projekta "The Biggest Loser" Ukrainas versija. 20 šova dalībnieki ar lieko svaru 5 mēnešus apliecinās savu gribasspēku, cīnoties ar liekajiem kilogramiem pieredzējušu treneru un dietologu vadībā.

Raidījuma reitings tā pirmizrādes dienā 19. janvārī saskaņā ar mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia datiem visā skatītāju auditorijā bija 5,1, kas ir par 31% vairāk nekā parasti šajā skatīšanās laika zonā.

Latviešu auditorijā reitings bija 1,9, kas par 11% pārsniedz vidējos analoģiskos rādītājus. Latviešu skatītāju īpatsvars kopējā auditorijā veidoja 21%. Jāpiebilst, ka šovs arī turpmāk būs skatāms ar subtitriem latviešu valodā.

Cittautiešu auditorijā reitings bija 9,8, kas par 38% pārsniedz vidējos rādītājus šajā laika joslā.

Skatītāju lojalitāte augusi par 25%, t.i., raidījuma panākumi balstās ne tikai skatītāju skaita pieaugumā, bet arī jau esošo skatītāju nezūdošajā interesē par raidījumu tā gaitā. "Nosvērtos un laimīgos!" Latvijā vēroja 265 tūkstoši skatītāju no 4 gadu vecuma.

Sekot šova dalībnieku neatlaidīgajai cīņai par jaunu augumu un dzīvi PBK skatītāji var katru sestdienu plkst. 18:00. Savukārt izzināt šova dalībnieku un zvaigžņu diētu noslēpumus iespējams REN TV Baltija katru pirmdienu 21:50.

REN TV Baltija svētdienās 20:00 atkal sāk kurt arī pasaulē populārā kulinārijas šova "Velnišķīgā virtuve-2" Krievijas versijas krāsnis. Skatītāji kļūst par lieciniekiem 16 pavāru un šefpavāru skarbai savstarpējai cīņai viskarstākajā televīzijas virtuvē.

Pirmā jaunās sezonas šova raidījuma reitings 20. janvārī visā skatītāju auditorijā bija 2,5, kas par 50% pārsniedz vidējos analogās skatīšanās laika zonas rādītājus. Arī latviešu auditorijā nozīmīgs pieaugums 45% apmērā ar vidējo reitingu 1,7.

Latviešu skatītāju īpatsvars – 32%. Cittautiešu auditorijā vidējais reitings 4,2, kas par 53% pārsniedz ierastos rādītājus. Latvijā "Velnišķīgo virtuvi-2" noskatījās 183 tūkstoši skatītāju no 4 gadu vecuma.


www.1bma.lv
Ģertrūdes 10/12-34, Rīga, LV-1010

Edžus Vējiņš
„Baltic Media Alliance” preses sekretārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums