Orbitālo satelītu operatora SES ienākumi pirmajā ceturksnī 478,9 miljoni eiro

Pasaules vadošā satelītu operatora SES, kura viena no telestacijām darbojas Rīgā, ienākumi 2020. gada pirmajā ceturksnī ir 478,9 miljoni eiro, kas ir par 1,9% mazāk nekā pērn attiecīgajā laika posmā. SES grupas peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) ir 284, 7 miljoni eiro.

SES biznesa segmenta SES Networks, kas nodrošina visplašākos, augstas drošības satelītu komunikācijas nodrošinājuma pakalpojumus, ieņēmumi pirmajos trīs mēnešos ir 196,6 miljoni eiro, kas ir par 8,4% vairāk nekā pagājušā gada pirmajos trīs mēnešos. Savukārt segmenta SES Video, kas nodrošina satelīta komunikāciju pakalpojumus raidsabiedrībām, satura un interneta pakalpojumu nodrošinātājiem, ieņēmumi pirmajos trīs mēnešos ir 281,9 miljoni eiro, kas ir par 8,1% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn.

Šobrīd SES ģeostacionāro orbitālo satelītu flote no savām divpadsmit telestacijām, no kurām viena atrodas arī Rīgā, Zaķusalā, kopumā pārraida 8330 TV kanālus visā pasaulē, tajā skaitā 2923 augstas izšķirtspējas jeb HDTV kanālus, kas salīdzinoši ar iepriekšējā gada pirmajiem 3 mēnešiem ir par 3,4% vairāk. Savukārt SES pārraidīto Ultra HD televīzijas kanālu skaits šobrīd ir 53.

SES orbitālo satelītu flote šobrīd nodrošina videosatura pārraidi 367 miljoniem mājsaimniecību visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Sjūzana Onga (Suzanne Ong)
External Communications
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums