Latvijā no piektdienas būs nopērkams salokāmais Samsung Galaxy Z Flip


Samsung Galaxy Z Flip
Piektdien, 28. februārī plkst. 10.00, Latvijā tiks oficiāli sākta salokāmā Samsung Galaxy Z Flip tirdzniecība. Tas ir vizuāli un tehnoloģiski īpašs viedtālrunis ar 6,7 collas lielu salokāmu, ļoti plāna stikla ekrānu un inovatīvām kameras tehnoloģijām. Gan Baltijas valstīs, gan citviet pasaulē jau iepriekšpasūtīšanā ir novērota liela interese par jaunajiem modeļiem.

“Priecājamies Latvijas tehnoloģiju un modes entuziastiem piedāvāt tik spilgtu viedtālruni – tas ir nozīmīgs brīdis mums pašiem, ko atzīmēsim arī kopā ar mūsu klientiem un partneriem. Gaidām visus interesentus piektdien vairākos mobilo sakaru operatoru, elektropreču tirdzniecības un arī Samsung veikalos, lai būtu starp pirmajiem, kam ir iespēja atlocīt Galaxy Z Flip,” atklāj Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs. Viņš papildina, ka Galaxy Z Flip ir iemantojis sabiedrības atzinību arī pirms oficiālā pārdošanas sākuma – jau teju 50 % pieejamo viedtālruņu ir rezervēti, vēl pirms tie ir nonākuši pārdošanā.

Viena no pirmajām Samsung Galaxy Z Flip īpašniecēm Latvijā ir dziedātāja Samanta Tīna. “Esmu sajūsmā, ka beidzot ir pieejams tik unikāls telefons, ko ir iespējams ielikt pat bikšu kabatā, un tā ekrāns nesaskrāpēsies esot blakus atslēgām! Tas ir pats labākais dizains, īpaši tāpēc, ka to var atvāzt dažādos leņķos, lai ar visu savu komandu varētu uzņemt grupas foto! Tagad esmu Eirovīzijai gatava,” atklāj Samanta.

Salokāms dizains
Galaxy Z Flip salocītā veidā ir aptuveni naudasmaka izmērā, un to var viegli ielikt kabatā vai somā. Savukārt atlocītā veidā tā ekrāna izmērs dubultojas, sasniedzot 6,7 collas(1) jeb ierasto viedtālruņu izmēru. Jaunajai ierīcei ir Infinity Flex displejs ar Samsung patentēto salokāmo īpaši plāno stiklu (Ultra Thin Glass (UTG)).

Īpašā eņģe
Galaxy Z Flip apslēptais savienojums (Hideaway Hinge) ir papildināts ar Dual CAM mehānismu un neilona šķiedrām, lai nodrošinātu, ka katra salocīšanas reize ir viegla un dabīga, kā arī novērstu putekļu un netīrumu iekļūšanu locījumu vietā.

Dažādu leņķu iespējas
Viedtālrunis var palikt atvērts dažādos leņķos līdzīgi kā portatīvais dators, turklāt ierīces dizains ļauj bez jebkāda statīva izmantošanas novietot Galaxy Z Flip uz galda vai citām stabilām virsmām un uzņemt fotogrāfijas vai video. Samsung sadarbojoties ar Google radījis Flex režīmu, lai displejs automātiski sadalītos divos 4 collu ekrānos un varētu viegli darboties vienā vai vairākās platformās ar daudzfunkcionālo logu (Multi-Active Window). Piemēram, augšējā daļā var skatīties YouTube video, bet apakšējā daļā – meklēt citus video vai rakstīt komentārus.

Ārējais ekrāns
Aizvērtā veidā ir Galaxy Z Flip ekrānā redzams datums, laiks un baterijas uzlādes līmenis. Atbildēt uz ienākošo zvanu vai ātri uzņemt pašbildi var, arī neatlokot telefonu, savukārt, atlokot ierīci, pašbilde uzreiz tiks atvērta attēlu galerijā, kur uzņemto foto aplūkot lielākā izmērā.

Pieejamība
Samsung Galaxy Z Flip būs nopērkami ierobežotā daudzumā un divās krāsu variācijās – spoguļa violetā un spoguļa melnā. Tie būs pieejami Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos, lielākajos elektropreču veikalos un tirdzniecības centros.

Interesenti tiek aicināti ierīci atlocīt klātienē Samsung Galaxy Z Flip prezentācijas pasākumos Samsung veikalā t/c Akropole plkst. 17.00, Bites salonā t/k Spice plkst. 16.00, Tet veikalā t/c Alfa plkst. 14.00, Euronics veikalā t/c Akropole plkst. 17.00.

1) Ekrāns tiek mērīts pa diagonāli kā pilns taisnstūris, neņemot vērā noapaļotos stūrus. Patiesais skatīšanas lauks ir mazāks.

Marta Ciprusa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums