Kaspersky ieteikumi turpinot lietot Windows 7

2020. gada 16. janvārī

Kaspersky uzņēmumu risinājumu vadītājs Aleksejs Pankratovs skaidro: ""Windows 7" atbalsta izbeigšana nozīmē, ka piegādātājs vairs neizlaidīs šai operētājsistēmai nekādus papildu atjauninājumus, tostarp ar kiberdrošību saistītus atjauninājumus. Taču, ja šajā sistēmā tiks atrastas iepriekš nezināmas ievainojamības, tās joprojām varēs izmantot, jo tās netiks aizlāpītas. Mēs nesen atradām nulles dienas mūķi, kas darbojās ar "Windows 7" jaunākajām versijām.

Drošības ielāps tam jau ir izlaists. Tomēr epidēmijas „WannacCry” un „Ex-Petr” ir parādījušas, ka jauni mūķi mūsdienās nav lielākā problēma. Visizplatītākā problēma ir neaizlāpītas un neatjauninātas ierīces, kurās instalēta ļoti veca operētājsistēmas versija, kam joprojām var uzbrukt ar neskaitāmiem veciem mūķiem. Pieredze liecina, ka izstrādājuma atbalsta izbeigšana nebūt nenozīmē masveida migrāciju uz jaunāku programmatūras versiju. Pašlaik 32,5 % mūsu patērētāju turpina izmantot „Windows 7”, bet 8 % izmanto citas neatbalstītas galddatoru operētājsistēmas. Arī 33,4 % sīkuzņēmumu (VSB) un 36,7 % mazo un vidējo (SMB), kā arī lielo uzņēmumu joprojām izmanto „Windows 7”. Turklāt 5,9 % uzņēmumu abos segmentos strādā ar citām novecojušām operētājsistēmas versijām. Uzņēmumiem ir maksas iespēja turpināt saņemt no „Microsoft” drošības atjauninājumus, ja tas ir nepieciešams uzņēmējdarbības vajadzībām. Ja joprojām izmantojat „Windows 7”, nodrošiniet piemērotu galiekārtu aizsardzības risinājumu.Ja esat patērētājs, mēs iesakām vai nu atjaunināt ierīci uz jaunāku versiju, vai arī tās aizsardzībai izvēlēties pārbaudītu drošības risinājumu.”

Par Kaspersky

Kaspersky ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com

 

Kaspersky
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums