Tas nav neizpildāms uzdevums: kā saglabāt digitālās Twitter atmiņas

2019. gada 5. septembrī
Ļaudis mēdz raizēties par iespēju saglabāt sociālo mediju, tostarp Twitter un Facebook, digitālos datus. Lietotāji parasti baidās zaudēt piekļuvi saviem kontiem un digitālajai dzīvei uzlaušanas vai citu veidu kibernoziegumu dēļ. 

Turklāt daudzi lietotāji uzskata, ka sociālajos tīklos viņi tikai izšķiež laiku, un vēlas izdzēst savus profilus. Neraugoties uz vēlmi pamest sociālos tīklus, ļaudis bieži vien ir spiesti palikt. Viens no galvenajiem iemesliem ir bailes, ka viņi nespēs atgūt savas digitālās atmiņas, piemēram, fotogrāfijas, kad būs pametuši sociālo tīklu. 

Lai kāds būtu iemesls, Twitter lietotājiem ir vajadzīgs skaidrs konta deaktivēšanas mehānisms. Nav iespējas paturēt citu lietotāju tvītus, ko lietotājs ir atzīmējis ar sirsniņu, kā arī to personu sarakstu, kam viņi ir sekojuši. Var saglabāt tikai savus tvītus un retvītus. 

„Kaspersky” eksperti iesaka lietotājiem rīkoties šādi, lai deaktivētu Twitter profilu, bet saglabātu atmiņas. 

  • Atveriet twitter.com un piesakieties savā kontā. 

  • Noklikšķiniet uz sava profila avatāra augšējā labajā stūrī un nolaižamajā izvēlnē atlasiet „Settings and privacy”. 

  • Kreisās puses izvēlnē atlasiet „Account”, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz pogas „Request your archive”, ko atradīsit pie „Your Tweet archive”. 

  • Tad tiks izveidots ZIP arhīvs un nosūtīts uz e-pasta adresi. Tajā būs iekļauts pa mēnešiem sakārtots tvītu saraksts un lietotāja tviteraktivitātes grafiks. 

Pastāv arī iespēja pavisam izdzēst Twitter kontu. Lietotāja dati netiks izdzēsti no uzņēmuma serveriem un tiks izmantoti lietotāja līgumā minētajos nolūkos, bet konts nebūs sasniedzams twitter.com un neviens ārpus uzņēmuma to nevarēs redzēt. 

Uzziniet vairāk par konta deaktivēšanu te un par Twitter vispārīgajiem kiberdrošības noteikumiem šeit.

Par Kaspersky

Kaspersky ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com.

Kaspersky
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums