Huawei Mate X saņem pasaulē pirmo 5G drošības sertifikātu no TÜV Rheinland


FOTO_Huawei_Mate_X_sanem_pasaule_pirmo_5G_drosibas_sertifikatu
Huawei jaunākais veikums – salokāmais 5G viedtālrunis Mate X – saņēmis drošības sertifikātu no neatkarīgo ekspertīžu dienesta TÜV Rheinland. Sertifikāts apliecina, ka viedtālrunis veiksmīgi izturējis stingru pārbaudi un novērtējumus, kļūstot par pasaulē pirmo 5G tālruni, kas ieguvis šo dokumentu.

“Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes komunikāciju tehnoloģijām un produktiem, 5G produkti un tehnoloģijas ir sarežģītākas. 5G sertifikācijas testēšanas standarti un aprīkojums piedzīvo nepārtrauktus uzlabojumus, un tas ir vēl nebijis izaicinājums 5G viedtālruņu novērtēšanai. Nākotnē mēs turpināsim strādāt ar TÜV Rheinland, lai izpētītu sakaru produktu sertifikācijas tehnoloģijas un veicinātu 5G datu termināļu lietošanu komerciālā mērogā,“ atklāj Brūss Lī (Bruce Lee), Huawei Consumer Business Group Patērētāju preču departamenta viceprezidents.

“Esmu priecīgs, ka TÜV Rheinland ir pieredzējis Huawei globālo 5G tehnoloģisko spēku, kas ir aizraujošs jaunums gan industrijai, gan patērētājiem. TÜV Rheinland daudzus gadus strādājis bezvadu sakaru tehnoloģiju jomā un ceram, ka turpināsim cieši sadarboties ar Huawei, lai radītu un veicinātu jaunu 5G ēru,” stāsta TÜV Rheinland pārstāvis Stefans Kiška.

Huawei pasaulē pirmais salokāmais 5G viedtālrunis Mate X ir aprīkots ar vismodernākajām Huawei tehnoloģijām – to darbina pasaulē pirmais 5G SoC 7nm procesors Balong 5000, kas spēj atbalstīt 2G, 3G, 4G un 5G vienā mikroshēmā. Balong 5000 ir pirmais procesors, kas sasniedz nozares 5G lejupielādes ātruma kritērijus ar 4,6 Gb/s.

Par TÜV Rheinland sertifikātu:

TÜV Rheinland ekspertīžu dienests ir atbildīgs par visu Huawei 5G viedtālruņu sertifikācijas procesu. Sertifikācija ir obligāta ES kvalitātes prasība, importējot un pārdodot produktus. Tā ir arī obligāta prasība, lai iekļūtu Eiropas tirgū. Preces ar CE sertifikātu norāda, ka tās atbilst vairākām direktīvām, tostarp bezvadu, drošības, veselības, patērētāju aizsardzības, vides aizsardzības un citām.

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas veltīti patērētājiem visā pasaulē.

Papildus informācijai, lūdzu, apmeklējiet: https://consumer.huawei.com/lv/

Lai saņemtu regulārus jaunumus par Huawei Consumer BG, sekojiet mums:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

 

Huawei Consumer Business Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri