Huawei MateBook X un salokāmais viedtālrunis Mate X iegūst prestižus apbalvojumus


public. foto
Mobilās industrijas konferencē Mobile World Congress 2019 (MWC 2019) jaunākie Huawei produkti saņēma lielu atzinību ne tikai no apmeklētājiem, bet arī no pasaulē pazīstamiem tehnoloģiju ekspertiem.

“Trusted Reviews” pārstāvji uzskata, ka, lai gan Huawei ražo klēpjdatorus vien dažus gadus, šajā produktu segmentā līdz šim paveiktais darbs ir iespaidīgs. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc MateBook X Pro tika piešķirts “Best of MWC 2019” apbalvojums – pateicoties tā dizainam, augstajām grafikas un jaudas iespējām.

MateBook X Pro ir 8. paaudzes Intel Core i7 8565 procesors un NVIDIA GeForce MX250 GPU grafiskais procesors ar 2 GB GDDR5 atmiņu, kā arī Thunderbolt 3 pieslēgvietu.

Viena no lielākajām aktualitātēm, kas tika prezentēta MWC 2019 konferencē, ir uzņēmuma Huawei jaunākais produkts – salokāmais 5G viedtālrunis Mate X. Tam ir inovatīvs OLED displejs un Falcon Wing mehānisms, kas palīdz tajā apvienot labākās viedtālruņa un planšetdatora funkcijas.

“Huawei Mate X jau pacēlis latiņu salokāmo viedtālruņu segmentā, jo spējis pārsteigt auditoriju prezentācijas laikā. Šī ir burvīga ierīce ar salokāmu dizainu,” sacīja “Trusted Reviews” eksperts, kas piešķīra uzņēmumam vēl vienu “Best of MWC 2019” balvu Mate X viedtālrunim.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš savā īpašumā vēlēsies iegādāties jaunākos Huawei klēpjdatorus, to varēs izdarīt. Huawei Consumer Business Group Baltijas reģiona ģenerāldirektors Jaņs Fejs stāsta: “Tiklīdz spērām soli iekšā klēpjdatoru tirgū, mēs nekavējoties saņēmām jautājumus par to, kad šos produktus varēs iegādāties Baltijā. Tagad varam apstiprināt, ka jaunākie datori, kas tika prezentēti Barselonā, līdz šī gada beigām būs pieejami arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.”

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas veltīti patērētājiem visā pasaulē.

Papildus informācijai, lūdzu, apmeklējiet: https://consumer.huawei.com/lv/

Lai saņemtu regulārus jaunumus par Huawei Consumer BG, sekojiet mums:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

 

Huawei Consumer Business Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums