Kale Nyabo iegūst Visa Everywhere Digital Commerce Award balvu

• Balvas Visa Everywhere Award for Digital Commerce žūrija:
- Entonijs Kraufurds, Visa stratēģisko investīciju direktors
- Juris Paegle, Visa darbības vadītājs Baltijas valstīts
- Majda Nogo, Visa attīstības vadītāja Ziemeļvalstīs

Balvas Visa Everywhere Award for Digital Commerce iegūšanas kritēriji:

Inovācija: Mūsdienu klienti sagaida, ka uzņēmumi paredzēs viņu jaunās un vārdos vēl neiztiktās vajadzības, radot tām atbilstošus risinājumus, vai arī labāk apmierinās esošās prasības.

Globalizācija: Klienti un uzņēmumi darbojas globāli vienotā ekonomikā. Preces tiek ražotas un pārdotas visā pasaulē, un valstis var apmainīties ar saražoto, naudu un idejām ātrāk un lētāk nekā jebkad iepriekš.

Kontrole patērētāju rokās: Mūsdienās patērētāji ir pārņēmuši vadību pilnībā. Viņi ir pašpārliecināti, zinātkāri un savstarpēji saistīti. Viņiem rūp izmaksas, ērtums un kvalitāte. Patērētājiem ir visas iespējas, lai vairāk kontrolētu savas attiecības ar organizācijām – sākot jau ar datiem, kurus tie sniedz par sevi.

 

Par JA Europe

JA Europe (www.jaeurope.org) ir Eiropas lielākā iniciatīva, kas nodrošina izglītības programmas uzņēmējdarbībā, finanšu pratībā un sagatavošanā darba tirgum, 2017. gadā sasniedzot 3,6 miljonus studentu 41 valstī. JA sadarbojas ar izglītības un uzņēmējdarbības kopienām, kā arī ar valdībām, lai jauniešiem no sākumskolas līdz universitātei palīdzētu attīstīt prasmes un kompetences, kādas nepieciešamas panākumiem globālajā ekonomikā. JA Europe ir JA Worldwide® Eiropas reģiona vadības centrs.

Par Visa

Visa Inc. (NYSE: V) is a globāls maksājumu tehnoloģiju uzņēmums, kura ātrie, drošie un uzticamie elektroniskie maksājumi savieno patērētājus, uzņēmumus, finanšu institūcijas un valsts pārvaldes iestādes iestādes vairāk nekā 200 valstīs. Visa uztur vienu no pasaulē progresīvākajiem datu apstrādes tīkliem – VisaNet –, kura kapacitāte ir 65000 transakciju ziņojumi sekundē, patērētājiem nodrošinot aizsardzību pret krāpniecību, bet tirgotājiem samaksas garantiju. Visa nav banka, un tā neizsniedz kartes, kredītus, kā arī neuzliek patērētājiem tarifus vai komisijas maksas. Visa inovācijas ļauj finanšu iestādēm piedāvāt klientiem plašākas iespējas: maksāt uzreiz ar debetu, maksāt ar priekšapmaksu vai maksāt vēlāk, izmantojot kredīta produktus. Vairāk informācijas mājaslapā https://usa.visa.com/about-visa.html, blogā http://visacorporate.tumblr.com/, kā arī @VisaInEurope.

VISA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli