Kiberdrošības nākotnes samits

Pielāgošanās ultrasavienotajai pasaulei

Otrdien, 5. jūnijā, Kaspersky Lab rīko vienreizīgu tiešsaistes samitu, kurā pulcēsies kiberdrošības jomas līderi, lai apspriestu nozares problēmas un to, kā sadarbība un caurredzamība var atjaunot uzticēšanos un palīdzēt aizsargāt visiem pieejamas kibertelpas nākotni.

Samits būs redzams tiešraidē, un diskusijas dalībnieku vidū būs „Cartimandua Insight” direktore un bijusī „Facebook” un Eiropola līdzstrādniece Dr. Viktorija Beinsa, kiberdrošības evaņģēlists no AS „G-Data Software” Edijs Vilemss, „Kaspersky Lab” viceprezidents sabiedrisko lietu jautājumos Antons Šingarjovs un citi.

Sanāksmi vadīs BBC žurnāliste un pasākumu vadītāja Andžela Lamonta.

Turklāt šajā sanāksmē būs iespēja vairāk uzzināt par radikālajām infrastruktūras pārmaiņām, ko „Kaspersky Lab” ievieš Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas ietvaros, lai risinātu dažas no konstatētajām problēmām.

Samits notiks otrdien, 2018. gada 5. jūnijā, pulksten 14.00–15.30 pēc britu vasaras laika / 15.00–16.30 pēc Centrāleiropas vasaras laika / 16.00–17.30 pēc Latvijas vasaras laika.

REĢISTRĒTIES PASĀKUMAM

Lūdzu, ņemiet vērā, ka samits ir noorganizēts platformā „BrightTalk”. Ja esat jauns šīs platformas lietotājs, jums vajadzēs veikt vienkāršu reģistrācijas procesu.

Lai varētu dzirdēt skaņu, datoram vai mobilajai ierīcei ir jāpievieno austiņas vai skaļruņi.

 

 

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli