Kaspersky Lab tiek trīskārši kronēts par labāko savā klasē ar vairākiem AV-TEST apbalvojumiem

2018. gada 29. martā
Trijnieks noteikti ir Kaspersky Lab maģiskais skaitlis, kopš pēc neatkarīgā IT drošības institūta AV-TEST jaunākajiem testiem tā izstrādājumi ir ieguvuši apbalvojumus trijās kategorijās. Kaspersky Lab mazo uzņēmumu, galiekārtu un interneta drošības risinājumi ir uzvarējuši, apliecinot uzņēmuma kompetenci lietotāju un uzņēmumu aizsardzībā no jaunākajiem un vissarežģītākajiem kiberdraudiem.

Pēc vairākkārtējām uzvarām 2017. gadā četri Kaspersky Lab izstrādājumi ir apbalvoti trijās testēšanas kategorijās. Vissekmīgākais bija Kaspersky Internet Security, kas ieguva pirmo vietu vislabākās veiktspējas, vislabākās lietojamības un vislabākās labošanas kategorijā. Vēl apbalvojumi tika piešķirti Kaspersky Small Office Security par vislabāko veiktspēju, Kaspersky Endpoint Security par vislabāko lietojamību un Kaspersky Virus Removal Tool par vislabāko labošanu.

Labākās veiktspējas kategorijā tiek apbalvoti izstrādājumi, kas ir ieguvuši vislabāko vidējo rezultātu divu mēnešu veiktspējas novērtējumos. Testos tiek mērīts, kā sistēmas ātrumu ietekmē tipiskas lietotāja darbības, piemēram, populāru vietņu atvēršana, datņu kopēšana un bieži izmantojamu lietoņu lejupielādēšana, instalēšana un atvēršana.

Savukārt lietojamības kategorija pievēršas izstrādājuma ietekmei uz sistēmas lietojamību un pamatojas uz diviem faktoriem: lietotāja uzmanības novēršanu brīdinājuma paziņojumu dēļ par nepazīstamām programmām vai kļūdainu atbilsmju un drošu programmu kļūdainu atzinumu par ļaunprogrammatūru dēļ. Tiek izmantota īpaša AV-TEST analīzes sistēma, lai pārbaudītu, vai populāru programmu, tostarp Mozilla Firefox un Adobe Reader, jaunākās versijas var pilnīgi instalēt un funkcionēt bez brīdinājuma paziņojumu izraisīšanas vai programmu bloķēšanas.

Visbeidzot, vislabākās labošanas apbalvojumi tiek piešķirti izstrādājumiem, kam visveiksmīgāk izdodas novērst inficēšanos ar pašreizējām ļaunprogrammatūru saimēm, tostarp ar sistēmlaužņa funkcijām, kas spēj noslēpt savus komponentus testējamajā sistēmā.

«Kaspersky Lab panākumi šajā jaunākajā gadskārtējā testu kārtā patiešām demonstrē, cik spēcīgi ir mūsu izstrādājumi, kas balstās uz vairāk nekā 20 gadu pieredzi cīņā pret kibernoziedzīgām darbībām,» sacīja Kaspersky Lab pretļaunprogrammatūru pētījumu direktors Timurs Bijačujevs. «Mūsu speciālistu zināšanu, plašo apdraudējumu izpētes datu un mūsu aizsardzības tehnoloģiju efektivitātes neatkārtojamais apvienojums ļauj mums atklāt visjaunākos kiberuzbrukumus un nodrošināt jaudīgus risinājumus, kas ikvienu aizsargā gan no zināmiem, gan nezināmiem apdraudējumiem.»

Institūts AV-TEST ir ievērojamākais starptautiskais pakalpojumu sniedzējs, kas pārvalda vairāk nekā 2500 terabaitu testu datu un veic kompleksas testu procedūras, kas tiek regulāri pielāgotas, lai saglabātu atbilstību jaunākajām tendencēm IT drošības nozarē.

Plašāka informācija par AV-TEST apbalvojumiem ir šeit.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas jau 20 gadus strādā informācijas drošības jomā. Dziļas speciālās zināšanas un uzņēmuma divdesmit gadu pieredze veido pamatu aizsardzības risinājumiem un pakalpojumiem, kas nodrošina uzņēmumu, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valsts iestāžu un mājas lietotāju drošību visā pasaulē. Kaspersky Lab plašais piedāvājumu klāsts ietver progresīvus izstrādājumus galiekārtu aizsardzībai, kā arī vairākus specializētos risinājumus un pakalpojumus cīņai ar sarežģītiem un nepārtraukti evolucionējošiem kiberdraudiem. Kaspersky Lab tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo.

Papildu informācija

www.kaspersky.com

Papildu informācija par risinājumiem Latvijā ir pieejama izplatītāja vietnē kaspersky.lv.

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli