Viedtālrunis SĪKNAUDAS PILNA maka vietā? ikdiena ar nfc MoBILAJIEM MAKSĀJUMIEM IR VIENKĀRŠĀKA


Honor 9 Lite_publicitātes foto
Maks, nauda un kredītkartes nav nepieciešamas, lai veiktu maksājumu par pirkumu skriešanas, pastaigas vai pasākuma laikā. Mēs visi esam to redzējuši reklāmās vai filmās. Arī, piemēram, kafejnīcās arvien vairāk cilvēku maksā, izmantojot viedtālruni. Daudzi noteikti arī vēlētos norēķināties ar viedtālruņiem, taču ne visi zina kā un vai tas ir droši? Norēķināties ar bezkontakta karšu standartu paplašinājumu NFC ir vienkārši, droši un pieejami cilvēkiem, kuriem ir jaunākie viedtālruņi ar šo atbalsta funkciju un kas maksā mazāk nekā 250 eiro.

Kas ir NFC?

Ar abreviatūru NFC apzīmē “Near Field Communication” (latviešu valodā – saziņa ar blakus lauku). Tas ir bezkontakta karšu standarta paplašinājums. Šis nosaukums paskaidro, kā šī sistēma darbojas: ir 2 NFC tehnoloģiju atbalstošas ierīces, kas var savstarpēji sazināties, ja atrodas viena otras tuvumā (t.i. “tuvumā” – viena otras “laukā”). Šīs ierīces izmanto bezvadu datu pārnešanu bez interneta vai “Bluetooth” pieslēguma. Tas ir vienkārši, ātri un darbojas automātiski.

Vai tev ir NFC tehnoloģija?

Ne visiem viedtālruņiem ir pieejama NFC tehnoloģija. Ja vēlies noskaidrot, vai tavam viedtālrunim ir NFC, pārbaudi tā specifikāciju un funkcijas (izmanto Google meklēšanas rīku un ievadi tajā sava viedtālruņa nosaukumu + specifikāciju). Otra iespēja ir pārbaudīt sava viedtālruņa iestatījumus.

Apskati viedtālruņa “Honor 9 Lite” piemēru:

  1. Izvēlies ikonu “Iestatījumus”;

  2. Izvēlies “Savienojumi”;

  3. Tiec zemāk līdz otrai pozīcijai, kas seko pēc “Bluetooth”, kur ieraudzīsi NFC.

Citiem viedtālruņiem, kas ir aprīkoti ar “Android” operētājsistēmu, ir līdzīga principa izvēlne.

Ar ko sākt?

Ja vēlies veikt maksājumu ar viedtālruni, nepieciešams instalēt maksājuma aplikāciju, kas darbojas uz tava viedtālruņa un ļauj piekļūt taviem līdzekļiem, lai veiktu bezkontakta maksājumus. Tu vari izvēlēties savu banku vai labi pazīstamo maksājumu aplikāciju “Google Pay” (meklē “Google Play” aplikācijā).

Pēc tam nepieciešams to aktivizēt. Viedtālruņi, kas aprīkoti ar NFC, darbojas kopā ar “Android Beam” funkciju (viedtālrunī “Honor 9 Lite” tas ir “Huawei Beam”). NFC un funkcijai “Beam” ir jābūt darba režīmā jeb aktivizētiem. Kad esi aktivizējis NFC, funkcija “Beam” automātiski tiek ieslēgta. Viedtālrunis “Honor 9 Lite” palīdzēs soli pa solim.

Pēc pāris minūtēm varēsi maksāt ar viedtālruni visur, kur tas iespējams ar bezkontakta karšu sistēmu. Citiem vārdiem, pietuvini viedtālruni pie bezkontakta sistēmas termināla un maksājums, gluži kā novelkot maksājuma karti, tiks nekavējoties izpildīts.

Maksāt ar viedtālruni ir droši

Maksāt ar viedtālruni ir droši – tāpat kā veikt maksājumu, izmantojot maksājuma karti. Dati, kas tiek nosūtīti ar NFC, ir šifrēti, un tikai autorizēta ierīce (piemēram, POS termināls) tos var atšifrēt. Tāpat, kamēr tava mobilā ierīce nav darba režīmā, NFC neveic datu sūtīšanu. Tas nav aktīvs, kamēr tu to pats nevēlies.

Kad tavs viedtālrunis tiek nozaudēts, nekrīti panikā. Ja esi pārliecināts, ka viedtālrunis ir nozaudēts, nekavējoties nomaini paroli savām svarīgākajām aplikācijām, piemēram, e-pastiem, mākoņglabātuvei un bankas aplikācijai. Izturies pret savu viedtālruni tāpat kā pret maku un noteikti paziņo bankai, lai maksājuma karte, kas piesaistīta NFC, tiek nobloķēta.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi – ir veca gudrība, kas vēsta, ka labāk rūpēties par drošību agrāk nevis vēlāk. Lai pasargātu savs datus, kas ir ne tikai saistīti ar mobilajiem maksājumiem (tādi kā attēli, kontakti, e-pasti utt.), ir svarīgi ieviest pieejas paroli. Tāpat izmanto pirkstu nospieduma skenera funkciju kā papildu drošības funkciju – ar viedtālruni “Honor 9 Lite” tas ir ļoti vienkārši izdarāms. Viedtālruņa aizmugurē esošais skeneris darbojas tik labi, ka pēc pirmās izmantošanas reizes tas kļūs par ikdienu.

Esi drosmīgs, lai gūtu prieku no viedtālruņa lietošanas maka vietā – tas tik tiešām atvieglos ikdienu.

Par zīmolu “Honor”

“Honor” ir vadošais viedtālruņu e-zīmols, kas iekļauts “Huawei Group”. Kopā ar saukli “For the Brave” zīmols tika radīts, lai apmierinātu digitālās paaudzes vajadzības, izmantojot interneta-optimizētus produktus, kas piedāvā augstākās klases lietotāju pieredzi, iedvesmo rīcībai, veicina radošumu un sniedz iespēju jaunajai paaudzei piepildīt savus sapņus. To paveicot, “Honor” ir licis sevi pamanīt, demonstrējot drosmi darīt lietas atšķirīgi un spert soļus, kas nepieciešami, lai ieviestu jaunākās tehnoloģijas un inovācijas savu klientu ikdienā.

“Honor” ir stabils tirgus spēlētājs, kas darbojas plaši apdzīvotos reģionos: Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā, Krievijā, Āfrikā, Turcijā, Indijā, Indonēzijā un daudz kur citur. “Honor” paļaujas uz tiešsaistē un tā dēvēto “light-asset” orientētu biznesa modeli, lai globālajā viedtālruņu tirgū kļūtu par TOP 5 viedtālruņu ražotāju turpmāko 3 gadu laikā. Zīmola mērķis ir līdz 2020. gadam palielināt ārvalstu pārdošanas rādītājus par 50 %.

Plašākai informācijai lūdzu apmeklējiet “Honor” tiešsaistē www.hihonor.com vai sekojiet mums:

https://www.facebook.com/HonorLV/

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli