Kiberdrošība, digitālā brīvība un blokķēde: Kaspersky Lab pievienojas Enterprise Ethereum Alliance

2018. gada 22. martā
Blokķēde nenozīmē tikai bitmonētas, vai ne? Patiesībā blokķēdi var izmantot milzīgā ekosistēmā, sākot no e-balsošanas līdz taisnīgai tirdzniecībai. Kaspersky Lab iekšējā inkubatorā jau tiek izstrādāti vairāki blokķēdes projekti, tāpēc tagad uzņēmums pievienojas pasaules lielākajai blokķēdes iniciatīvai Enterprise Ethereum Alliance. Ar šo soli uzņēmums nonāks jaunā uz blokķēdes tehnoloģiju balstītu risinājumu izstrādes līmenī, kas ļauj Kaspersky Lab sadarboties ar apvienības dalībniekiem, dalīties pieredzē un apmeklēt darba grupas.

„Sabiedrības interese par bitmonētām liek ļaudīm aizmirst par daudzveidīgajām iespējām, ko līdztekus kriptonaudai mums piedāvā blokķēdes tehnoloģija. Ir svarīgi neaizmirst, ka bitmonētām ir vajadzīga blokķēde, nevis otrādi. Mēs uzskatām, ka sadarbība ar Enterprise Ethereum Alliance dalībniekiem no visdažādākajām komercdarbības jomām vēl vairāk palīdzēs mums izstrādāt mūsu blokķēdes risinājumus un informēt sabiedrību par blokķēdes priekšrocībām,” komentēja Kaspersky Lab investīciju un inovāciju vadītājs Vartans Minasjans.

Jau gandrīz trīs gadus Kaspersky Lab atbalsta iekšējās un ārējās grupas, kas tā uzņēmumu inkubatorā izstrādā jaunas, tostarp uz blokķēdi balstītas, idejas un tehnoloģijas. Viens no šiem projektiem ir Polys — droša tiešsaistes balsošanas sistēma, ko atbalsta caurredzami šifrēšanas algoritmi. Šī sistēma garantē, ka visas operācijas tiek reģistrētas, saglabātas un saskaitītas blokķēdē. Uz Ethereum balstītā Polys var nodrošināt, ka tīkla dalībnieki var pārbaudīt balsošanas izpildes precizitāti.

Enterprise Ethereum Alliance apvieno Fortune 500 uzņēmumus, sekmīgus tehnoloģiju novatorus un pētniecības organizācijas, lai piedalītos blokķēdes risinājumu ieviešanā un apspriestu to. Dalība dažādos darba grupu pasākumos un sadarbība ar pieredzējušiem tirgus dalībniekiem palīdzēs apvienības locekļiem panākt drošību inovatīvo tehnoloģiju jomā.

Par Enterprise Ethereum Alliance

EEA ir nozares atbalstīta bezpeļņas organizācija, kas ir nodibināta, lai veidotu, popularizētu un plaši atbalstītu uz Ethereum balstītu tehnoloģiju labāko praksi, atvērtos standartus un atvērtā pirmkoda etalonarhitektūras. EEA palīdz pārvērst Ethereum par uzņēmumu klases tehnoloģiju, nodrošinot pētniecību un izstrādi vairākās jomās, tostarp privātuma, konfidencialitātes, mērogojamības un drošības jomā. EEA pēta arī hibrīdarhitektūras, kas aptver gan ar atļaujām izmantojamos, gan publiskos Ethereum tīklus, kā arī nozarei specifiska lietojuma slāņa darba grupas.

EEA kolektīvi izstrādās atvērtus nozares standartus un veicinās sadarbību ar savu dalībnieku bāzi, kā arī ir atvērta visiem Ethereum kopienas locekļiem, kas vēlas piedalīties. Šī atvērtā pirmkoda sistēma nodrošinās plašu un dziļu masveida ieviešanu, kas citādi nav sasniedzama atsevišķos korporatīvajos apjomos, un sniegs ieskatu publiskā Ethereum bezatļauju tīkla mērogojamības, privātuma un konfidencialitātes nākotnē.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas jau 20 gadus strādā informācijas drošības jomā. Dziļas speciālās zināšanas un uzņēmuma divdesmit gadu pieredze veido pamatu aizsardzības risinājumiem un pakalpojumiem, kas nodrošina uzņēmumu, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valsts iestāžu un mājas lietotāju drošību visā pasaulē. Kaspersky Lab plašais piedāvājumu klāsts ietver progresīvus izstrādājumus galiekārtu aizsardzībai, kā arī vairākus specializētos risinājumus un pakalpojumus cīņai ar sarežģītiem un nepārtraukti evolucionējošiem kiberdraudiem. Kaspersky Lab tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo.

Papildu informācija par risinājumiem Latvijā ir pieejama izplatītāja vietnē kaspersky.lv.

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli