Aizvadītajā gadā Inbox.lv saskāries ar diviem lieliem DDoS kiberuzbrukumiem


foto;Inbox.lv
2017. gadā Inbox.lv saskārās ar diviem lieliem DDoS uzbrukumiem un neskaitāmiem mazākiem šāda tipa kiberuzbrukumiem, kas tika operatīvi novērsti, jo portālā izstrādātā drošības sistēma neitralizē trešo pušu piekļuvi. Tāpat pērn bijuši mēģinājumi uzlauzt lietotāju pastkastes, izplatītas vīrusu un pikšķerēšanas vēstules, tāpēc tika ieviesta "reCaptcha" programma, palielinot lietotāju aizsardzības līmeni, jo šī sistēma neļauj atpazīt rakstzīmju optiskās atpazīšanas programmatūras.

Pašmāju augsto tehnoloģiju uzņēmuma SIA INBOKSS apkopotie dati par aizvadīto gadu liecina, ka DDoS uzbrukuma veids bijis viens no izplatītākajiem, ko apliecina arī nesenie uzbrukumi e-veselības sistēmai un nacionālajai informācijas aģentūrai LETA.

Viedierīču izmantošanas pieaugums un lietu interneta (IoT) straujā attīstība rada vēl plašākas kiberuzbrukumu iespējas, tāpēc arvien būtiskāka kļūst ārvalstu notikumu padziļināta analīze, izvērtējot ietekmi gan uz Latviju, gan Inbox.lv platformu. Piesardzības nolūkos nesen daļai Inbox.lv lietotāju tika lūgts nomainīt paroles, jo pasaulē tika nopludinātas paroles no tādām vietnēm kā LinkedIn, Yahoo u.c. Lietotāji, kas reģistrējušies gan šajos portālos, gan Inbox.lv ar vienādu paroli, bija nokļuvuši riska grupā.

Vairāk nekā desmit gadus Inbox.lv ir Latvijas lielākais daudzfunkcionālais portāls, kura pakalpojumu klāstā ir e-pasta un failu apmaiņas pakalpojumi, izklaide, spēles, iespējas augšupielādēt un dalīties ar savām fotogrāfijām. Inbox.lv piedāvā arī mobilās lietotnes, biznesa risinājumus.

Inbox.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli