Fitbit laiž klajā pirmo Fitbit OS atjauninājumu

Fitbit App Gallery piedāvājumā iekļautas pazīstamu zīmolu jaunākās bezmaksas lietotnes, Fitbit, izstrādātāju jaunievedumi un vairāk nekā 100 viedpulksteņu veidnes, kas jau pirmajā acumirklī sniedz jums svarīgu informāciju.Fitbit R&D laiž klajā Fitbit Labs lietotnes un viedpulksteņus, lai veicinātu inovācijas, motivētu lietotājus un palīdzētu veidot pozitīvus paradumus. Fitbit un Deezer apvienojas, lai 2018. gadā piedāvātu globālu bezsaistes mūzikas pakalpojumu Fitbit Ionic.

SANFRANCISKO – 2017. gada 5. decembris – Fitbit (NYSE: FIT), pasaulē vadošais elektronisko rokaspulksteņu zīmols, šodien piedāvā Fitbit OS platformu viedākai un personalizētākai lietošanas pieredzei Fitbit Ionic™ viedpulksteņu lietotājiem, piedāvājot vairāk nekā 60 jaunas lietotnes dažādās kategorijās, vairāk nekā 100 jaunas viedpulksteņu veidnes un uzlabotu veiktspēju. Fitbit laiž klajā arī jauno Fitbit Labs, kas radies Fitbit Research iniciatīvas ietvaros un piedāvā inovatīvas aplikācijas un viedpulksteņu lietošanas pieredzi, lai motivētu un veicinātu ieradumu maiņu, kopā paātrinot uzņēmuma inovāciju tempu. Līdztekus Fitbit sadarbojas ar Deezer, dinamiskāko, daudzveidīgāko un personalizētāko mūzikas straumēšanas pakalpojumu sniedzēju pasaulē, lai 2018. gadā lietotājiem visā pasaulē nodrošinātu iespēju klausīties mūziku ar Fitbit Ionic tieši savā pulkstenī. Nākamajā gadā tie lietotāji, kas būs pievienojuši Deezer aplikāciju, saņems neierobežotu piekļuvi neizmērojamam mūzikas katalogam, tostarp visiecienītāko dziesmu sarakstam, treniņu mūzikas izlasei un tikai Deezer piedāvātajam Flow – personalizētam skaņu celiņam, kas apvieno datu analīzi un lietotāja iepazīšanu, lai atpazītu un atskaņotu tieši tās dziesmas, ko klausītājs vēlas dzirdēt.

Ionic ir saņēmis daudz pozitīvu un spēcīgu atsauksmju par piedāvātajiem jaunievedumiem veselīga dzīvesveida veicināšanā, ilgo baterijas darbības laiku, platformas savietojamību un citām lietām. Ar visiem atjauninājumiem mēs pildām savu solījumu uzlabot populāru lietotņu viedās lietošanas pieredzi, viedpulksteņu iespējas un jaunu motivējošu rīku izveidi, kas palīdzēs jums sasniegt mērķus,” saka Džons Oukss (Jon Oakes), Fitbit produktu projektu vadītājs. “Šis ir tikai sākums – kopā ar Fitbit OS nākotnē paredzētajiem uzlabojumiem mēs darbojamies to globālo izstrādātāju sabiedrībā, kuri nevar vien sagaidīt, kad varēs atkal piedāvāt arvien jaunas un unikālas iespējas mūsu Fitbit App Gallery lietotājiem.”

Iespēja izvēlēties personalizētas lietotnes un viedpulksteņa veidnes no plaša piedāvājuma klāsta

Atklājiet pazīstamu zīmolu bezmaksas lietotnes plašā kategoriju klāstā, kas piedāvā vienkāršu un efektīvu veidu, kā sadarboties ar jūsu ierīci, tā padarot jūsu dzīvi ērtāku. Līdztekus iespējams atlasīt izstrādātāju piedāvātās jaunās lietotnes un viedpulksteņu veidņu, lai personalizētu sava jaunā Ionic viedpulksteni un darbības iespējas, ātri saņemtu informāciju par aktivitātēm, sirds ritmu, spēlēm, mērķu sasniegšanu, skrējiena tempu, miega laiku vai laikapstākļiem.

Pazīstamu zīmolu jaunās lietotnes iespējams lejuplādēt bez maksas, ieskaitot:

  • Ēdieni & dzērieni: Yelp – populārs vietējais patērētāju ceļvedis, kas palīdz atrast tuvākos restorānus.

  • Veselība & fitness: Clue – ginekologu visaugstāk vērtētā sievietes veselībai veltītā lietotne, kas seko līdzi menstruālajam ciklam un tā simptomiem (būs pieejama gada beigās); GAME GOLF – golfa spēļu analīzes lietotne, kas palīdzēs uzlabot spēli, nodrošinot precīzus attāluma mērījumus un vizualizējot caurumu izkārtojumu (būs pieejama gada beigās); un Surfline – vadošā kompānija sērfošanas informācijas un laikapstākļu noteikšanas ziņojumu sagatavošanā, lai jūs spētu noķert vislabākos viļņus (būs pieejama gada beigās).

  • Māja & IOT: Nest, vadošais mājas viedierīces zīmols, kas ar palīdz viegli sekot līdzi termostatam (būs pieejams gada beigās) un Hue Lights, kas palīdz vadīt Philips viedo bezvadu apgaismojuma sistēmu.

  • Ziņas: Flipboard – ar ziņām visām interesēm, lai ātri apskatītu jaunākās veselības un fitnesa stāstus – un The New York Times – pasaules laikraksts, kas piedāvā aktuālākos ziņu virsrakstus.

  • Ceļojumi & pārvietošanās: TripAdvisor – pasaulē lielākā ceļojumu lietotne vieglai restorānu atrašanai un tuvumā notiekošo pasākumu apzināšanai (būs pieejama gada beigās); Uber – kopā ar Fitbit pazīstama pasaules mēroga kopā braukšanas lietotne, lai minūtes laikā atrastu ātru, drošu pārvietošanos, pieprasītu un redzētu braucienus (būs pieejama gada beigās) – un United Airlines – viena no pasaulē lielākajām aviosabiedrībām, lai piekļūtu biļetēm un pārbaudītu lidojuma statusu (būs pieejama gada beigās).

Janvārī gaidāmās lietotnes: British Airways, Lyft un Walgreens, kā arī daudzi citi zīmoli, kas tiks pievienoti no jauna. Sīkāku informāciju par katru jauno lietotni atradīsiet šeit.

Vairāk motivācijas lietotājiem visā pasaulē par mūzikas klausīšanos bezsaistes režīmā jau 2018. gadā:

Mūzika ir neatņemama katra treniņa sastāvdaļa, un jaunā sadarbība ar starptautisko mūzikas straumēšanas pakalpojumu sniedzēju Deezer Fitbit lietotājiem visā pasaulē sniegs iespēju visur ņemt līdzi savu mīļāko straumēto mūziku, neizmantojot telefonu (būs pieejams 2018. gadā).

“Lai skrietu ātrāk, trenētos ilgāk vai tiktu uz priekšu nedaudz vairāk, mūzika ir spēcīgs motivējošs faktors, kas var palīdzēt sasniegt treniņu mērķus un uzlabot veselību. Mēs esam ļoti priecīgi par sadarbību ar Fitbit, pasaulē vadošo viedpulksteņu ražotāju, lai mūsu personalizēto bezsaistē klausāmās mūzikas straumēšanas pakalpojumu varētu piedāvāt plašākai starptautiskai sabiedrībai," sacīja Riad Hawa, Deezer datortehnikas partnerības globālais viceprezidents. “Apvienojot Deezer un Fitbit Ionic, lietotāji visā pasaulē var atstāt savus telefonus mājās un klausīties savu mīļāko mūziku savā viedpulkstenī."

Aizrautīga un augoša lietotņu izstrādātāju kopiena

Vairāk nekā 5000 programmu izstrādātājiem, kas pievienojušies Fitbit jaunajai izstrādātāju kopienai, jau reģistrējušies publiskajā SDK testa versijā. Papildus, vairāk nekā 1000 programmu izstrādātāju sākuši veidot lietotnes vai viedpulksteņu veidnes, piedāvājot Fitbit lietotājiem viedu, interaktīvu lietošanas pieredzi, kas nemitīgi tiks atjaunināta Fitbit App Gallery.

Inovāciju veicināšana ar Fitbit Labs

Papildinot visas iepriekš minētās lietotnes, Fitbit Labs paaugstina Fitbit izpētes un izstrādes komandas profesionalitāti datu analīzes un uzvedības zinātnes jomā, lai pētītu potenciālos jaunos līdzekļus eksperimentālu lietotņu formā un viedpulksteņu veidņu dizainā, kas paredzēts lietotāju motivēšanai un paradumu maiņas veicināšanai. Komanda radījusi viedu, daudzpusīgu un motivējošu lietošanas pieredzi, izmantojot Fitbit programmatūras izstrādes komplektu (software development kitSDK), sniedzot uzņēmumam nedaudz mērogojamu veidu jauno līdzekļu testēšanai un anonīmo lietotāju datu un atgriezeniskās saites analizēšanai, lai veicinātu nākotnes tehnoloģiju attīstību.

Fitbit Labs lietotnēs un viedpulksteņos ietilpst:

  • FitBit Pet viedpulksteņu veidņu sērija palīdz jums būt aktīviem, ar lietotāja fizisko aktivitāti imitējot barošanu un rūpes par virtuālo suni vai kaķi.

  • Mood Log viedpulksteņu veidņu sērija ļauj jums vērot savas sajūtas un laika gaitā noteikt jūsu garastāvokļa iezīmes (būs pieejama gada beigās).

  • Tennis lietotne seko jūsu roku vēzieniem, lai sniegtu ieskatu jūsu spēles stilā un servju padošanas tehnikā, lai tādējādi palīdzētu uzlabot jūsu spēles iemaņas (būs pieejama gada beigās).

  • Think Fast uzdevumu maiņas spēle, kas pārbauda jūsu prāta asumu. Lietotne, kas palīdzēs novērtēt miega un veselīga dzīvesveida pozitīvo ietekmi uz jūsu darbaspējām, tiks piedāvāta vēlāk šī gada laikā.

  • Treasure Trek lietotne motivēs jūs būt aktīviem, pievienojot spēles elementus jūsu aktivitātēm (būs pieejama gada beigās).

Vairāk informācijas par Fitbit Labs lietotnēm un viedpulksteņu veidnēm meklējiet šeit. Fitbit Labs papildu lietotnes un viedpulksteņu veidnes tiks papildinātas visu 2018. gadu un arī pēc tam.

“Pēdējo desmit gadu laikā esam izveidojuši vienu no lielākajām veselības un fiziskās sagatavotības datubāzēm pasaulē, kas tiešā veidā ietekmējis dažas no mūsu visaptverošajām un novatoriskajām iezīmēm,” sacīja Šeltens Īens, Fitbit Izpētes nodaļas vadītājs. “Ar Fitbit Labs palīdzību esam izveidojuši testēšanas platformu, kas mums sniegs papildu datus un viedokļus, kurus izmantosim, lai nākotnē veselības uzturēšanas un fitnesa aktivitātes padarītu jēgpilnākas un efektīvākas, vienlaikus sniedzot mūsu lietotājiem vismūsdienīgāko motivējošo pieredzi.”

Tieši jūsu pulkstenis var pamudināt jūs būt aktīvam:

Būdams viens no lielākajiem fitnesa sociālās tīklošanas rīkiem pasaulē, Fitbit jums pietuvinājis jūsu draugu loku vien rokas stiepiena attālumā, piedāvājot jauno Fitbit Leaderboard lietotni. Tikai uzmetot skatienu savam pulkstenim, tagad jūs varat redzēt, cik tālu esat no saviem draugiem, ģimenes vai kolēģiem, un sniegt tiem uzmundrinājumu vai pamudinājumu, tādējādi motivējot gan jūs, gan apkārtējos sasniegt mērķus.

Gan 2018. gadā, gan turpmākajos gados Fitbit App Gallery tiks papildināta ar jaunām lietotnēm un pulksteņu veidiem.

Par uzņēmumu Fitbit, Inc. (NYSE: FIT)

Fitbit palīdz cilvēkiem dzīvot veselīgāk un būt aktīvākiem, sniedzot viņiem datus, iedvesmu un vadlīnijas mērķu sasniegšanai. Būdams pasaulē vadošais rokaspulksteņu zīmols, Fitbit izstrādā produktus un sniedz lietošanas pieredzi, kas seko motivācijai un ik dienu mudina pievērsties veselībai un aktīvam dzīvesveidam. Fitbit piedāvā daudzveidīgu, novatorisku un populāru produktu klāstu: Fitbit Surge®, Fitbit Blaze®, Fitbit Charge 2®, Alta HR™, Alta®, Fitbit Flex 2®, Fitbit One® un Fitbit Zip® aktivitātes mērītāji, kā arī Fitbit Ionic™, Fitbit Flyer™ bezvadu austiņas un Fitbit Aria® un Fitbit Aria 2™ Wi-Fi Smart Scales. Fitbit® produkti nopērkami 46 000 mazumtirdzniecības veikalu 78 dažādās pasaules valstīs. Pateicoties vienam no lielākajiem sociālajiem fitnesa tīkliem un veselīga dzīvesveida datubāzēm, Fitbit platformas spēj nodrošināt personalizētu lietošanas pieredzi, ieskatus un vadlīnijas, izmantojot populārākās programmatūras un interaktīvos rīkus, tostarp Fitbit un Fitbit Coach lietotnes, Guided Healt programmas un Fitbit OS viedpulksteņus. Fitbit Health Solutions izstrādā veselības un labsajūtas veicināšanas risinājumus, kas paredzēti, lai veicinātu iesaistīšanos, uzlabotu veselības stāvokli un nodrošinātu pozitīvas lietotāju atsauksmes, veselības uzlabošanas plānus un veselības aprūpes sistēmas.

Fitbit un Fitbit logotips ir ASV un citās valstīs reģistrētas Fitbit Inc. preču zīmes. Citas Fitbit preču zīmes varat atrast vietnē www.fitbit.com/legal/trademark-list. Trešo pušu preču zīmes pieder to īpašniekiem.

Sazinieties ar mums, izmantojot Facebook, Instagram vai Twitter, un dalieties savā Fitbit lietošanas pieredzē.


 

AIGA BERNSONE
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija